Edin Višća postao najbolji asistent u historiji turskog prvenstva

0

Trabzonspor na domaćem terenu u 21. kolu dočekao Galasaray, a priliku za igru od prve minute imao je i naš bh. internacionalac Edin Višća.

Igrala se 79. minuta kada je Višća sjajnim centaršutem nakon kornera asistirao Enisu Destanu koji je postigao utješni pogodak za domaćina obzirom da je to bio gol pri aktivnom rezultatu od 0:3 za goste.

Asistenciju kojom se Višća upisao u historiju Trendyol Super lige možete vidjeti na sljedećem linku:

Preminuo bivši košarkaš Lakersa (33) koji je igrao sa Kobe Bryantom

Višći je ovo bila peta asistencija ove sezone, a njegova 109. ukupno u turskom prvenstvu što ga čini najboljim asistentom ikada u turskom prvenstvu, piše Sport centar.