Džeko u dobroj formi: Dijamant ponovo pogodio u pripremnoj utakmici

3

Inter je danas u prijateljskom meču deklasirao niželigaša Pergolettesea sa 8:0, a strijelac jednog gola za vicešampiona Italije bio je naš Edin Džeko (36).

Džeko je igrao od prve minute i u 10. minuti zatresao mrežu gostiju. Bio je to drugi gol kapitena BiH u pripremnim mečevima Intera uoči nove sezone.

Sjećate li se legendarnog gola Džeke protiv Francuske: Majstorija za sva vremena

Intervju | Sergej Barbarez: Ne odričem se Džeke i Pjanića, želim graditi tim i na mladim igračima

Dva gola za Inter u današnjem duelu zabio je Lautaro Martinez, a po jednom su pogađali D'Ambrossio, Lukaku, Gagliardini i Calhanoglu. Jedan protivnički igrač je postigao autogol.

Inter već za tri dana očekuje nova prijateljska utakmica i to protiv španskog Villarreala.