Džeko predvodio Romu do pobjede nad Lilleom: Dijamant dvostruki asistent

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Džeko briljirao je u trijumfu svoje Rome nad Lilleom rezultatom 3:2.

Vučica je nakon preokreta u drugom poluvremenu upisala trijumf u pripremnom duelu protiv Lillea, a dvije asistencije je upisao bh. reprezentativac, Edin Džeko.

Timo Weah je doveo Francuze u vodstvo u 19. minuti i to je bio rezultat prvog dijela, da bi u 51. minuti Cengiz Under poravnao nakon asistencije Edina Džeke.

Roma je u potpunosti preokrenula rezultat golom Nicole Zaniola u 62. minuti, ali je novo poravnanje postavio Luiz Araujo desetak minuta kasnije.

Konačnih 2:3 postavio je Bryan Cristante u prvoj minuti nadoknade, a i kod ovog gola asistent je bio kapiten Zmajeva.