Drama na Tušnju: Tuzla City izjednačio u sudijskoj nadoknadi protiv Veleža

0
S. P. M.

Tuzla City i Velež Mostar odigrali su utakmicu u sklopu 26. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Dino Hasanović je zaradio žuti karton u 22. minuti. Prvo poluvrijeme na Tušnju je prošlo bez golova, 0:0.

Nermin Haskić donosi vodstvo za Rođene u 82. minuti. Nebojša Gavrić je požutio u 86., dva minuta kasnije i Denis Zvonić. Đorđe Pantelić, bivši igrač Veleža, izjednačuje u 94. minuti igre, City oduzima pobjedu od Mostaraca. Konačnih 1:1.

Benjamina Karić u Cannesu, prisustvovala otvaranju prestižnog filmskog festivala

Velež sada ima 41 bod, jednako kao i Široki Brijeg, a Tuzla City 28, bod više od Posušja.

Zrinjski je danas savladao Željezničar, 2:0, strijelac Nemanja Bilbija (10', 26').

Sutra, 15. aprila, se igraju ostali susreti 26. kola. Igman i Sloboda, Sloga i Posušje, te Leotar i Sarajevo sa početkom u 16 sati, a Široki Brijeg i Borac u 18.30 sati.