Dijamant se vraća u staru formu: Edin Džeko postigao svoj 400. gol

0

Najbolji strijelac reprezenacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko je postigao dva gola za svoj Inter protiv Verone u gostujućoj utakmici 33. kola Serie A.

Svoj prvi gol je postigao u 43. minuti, asistirao mu je Argentinac Lautaro Martinez, treći gol za Inter na ovom susretu.

Utakmica Intera i Verone je trenutnu u toku, te je nakon poluvremena rezultat bio 3:0. Prvi pogodak je bio autogol Adolfa Gaicha (31'), a drugi je postigao Hakan Calhanoglu (36').

Teška nesreća u Mostaru: Automobilom se zakucao u stub ulične rasvjete, ima povrijeđenih

I Martinez se upisuju u spisak strijelaca u 55. minuti. Džeko zabija ponovo u 61., asistencija Francesco Acerbi.

Dijamant je prekinuo svoj 'golgeterski post'. Posljednji pogodak mu je bio 18. januara u Superkupu Italije protiv Milana.

Posljednji gol u sklopu Serie A je dao za pobjedu protiv Napolija 4. januara.