Sjaji, sjaji Dijamantu: Edin Džeko postigao gol nakon skoro četiri mjeseca

0

Kapiten nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko je postigao gol za svoj Inter protiv Verone u gostujućoj utakmici 33. kola Serie A.

Asistirao mu je Argnetinac Lautaro Martinez u 43. minuti ovog susreta za treći gol Intera.

Utakmica Intera i Verone je trenutnu u toku, te je nakon poluvremena rezultat 3:0. Prvi pogodak je bio autogol Adolfa Gaicha (31'), a drugi je postigao Hakan Calhanoglu (36').

Bosanac (22) poginuo u saobraćajnoj nesreći u Hrvatskoj: Policija objavila detalje udesa

Dijamant je prekinuo svoj 'golgeterski' post. Posljednji pogodak mu je bio 18. januara u Superkupu protiv Milana.

Posljednji gol u sklopu Serie A je dao 4. januara u pobjedi Intera protiv Napolija (1:0).