A ko drugi, nego Dijamant. Dva gola Edina Džeke

Fudbaleri Intera i Shaktara u ovim trenucima igraju meč petog kola grupne faze Lige prvaka.

U 57. minuti utakmice, zbog prekršaja Lautara Martineza, poništen je pogodak napadaču Intera.

Međutim, u 62 .minutu naš dijamant je pokazao pribranost unutar šesnaesterca i pogodio za 1:0.

Dodik na mitingu: "Kad se bude odlučivalo o rezoluciji čitav dan ćemo provesti u Srebrenici"

U 68. minutu Ivan Perišić savršeno centrira a naš napadač posprema mrežu u gol za 2:0.

Podsjetimo, ukoliko igrači Intera savladaju Shaktar, plasirati će se u osminu finala najelitnijeg takmičenja.

Portali, zbog autorskih prava, ne smiju objavljivati golove sa utakmica, iz tog razloga prvi našeg dijamanta   možete pogledajte na linku OVDJE. , a drugi gol na linku OVDJE.