Cristiano Ronaldo slavio gol, a nije bio strijelac, utakmicu prekinuo veliki incident

1

Portugal i Urugvaj u ovom trenutku igraju meč na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Trenutni rezultat je 1:0 za Portugal, a strijelac jedinog gola na utakmici bio je Bruno Fernandes.

Prije gola, u 51. minuti meč je prekinut nakon što je na travnjak uletio navijač sa zastavom u duginim bojama i majicom s porukom podrške iranskim ženama i Ukrajini.

Suljagić odgovorio Dodiku: "Kapije mezarja i Memorijalnog centra Potočari će biti zatvorene 2. maja"

Ubrzo su ga zaštitari izbacili van.

Sve je trajalo nekoliko sekundi, tako da dužeg prekida nije bilo.

Portugal je poveo u tri minuta kasnije. Portugal je do prednosti stigao u 54. miunti. Iako je Cristiano Ronaldo proslavio pogodak, ispostavit će se da nije dirao loptu i da je pogodak pripisan Bruni Fernandesu.

U toku je 70. minuta. Ako ostane ovaj rezultat do kraja, Portugal će izboriti plasman među 16 najboljih.