City preokretom do pobjede protiv PSG-a, veliki trijumf Sportinga

0
Print Screen / Trenutak sa utakmice

Utakmicama u grupama A, B, C i D večeras je kompletirano 5. kolo grupne faze Lige prvaka, a saznali smo još neke putnike u osminu finala.

U derbiju večeri na Etihadu su se sastali Manchester City i PSG, a bilo je 2:1 za Građane. Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu, pošto Građani u prvom nisu uspjeli da krunišu svoju bolju igru.

U 50. minuti Kylian Mbappe šokira domaće i dovodi Svece u vodstvo od 0:1, a Raheem Sterling desetak minuta poslije poravnava na 1:1. Imale su ekipe još po nekoliko šansi nakon toga, veliku je propustio Neymar, a to je odmah kažnjeno na drugoj strani, piše Sport Centar.

EU je prepoznala dobru uređenost oblasti intelektualnog vlasništva, a Institut nastavlja tim putem

Bernardo Silva je dodao do Gabriela Jesusa, a Brazilac je pogodio za 2:1. To je bio i konačan rezultat.

U drugom meču grupe A Leipzig je u gostima razbio Club Brugge sa 0:5, ali njemački tim je tako tek ušao u igru za plasman u Evropsku ligu s trećeg mjesta.