Bravo, Zmaju: Anel Ahmedhodžić postigao prvi gol u Premiershipu

0

Bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić (24) bio je strijelac za Sheffield United u današnjoj utakmici 19. kola Premier lige protiv Lutona, koju je njegov tim izgubio s 2:3.

Zmaj je pogodio za 2:1 i preokret u 69. minuti, nakon što se najbolje snašao poslije velike gužve.

Ahmedhodžićev pogodak pogledajte OVDJE.

Zagrebački obavještajac ponovo djeluje u BiH: "Ne treba obraćati pažnju na američka rješenja"

Prethodno je Oliver McBurnie u 61. minuti pogodio za 1:1 i anulirao prednost gostiju iz 17. minute, koju im je donio Alfie Doughty.

U nastavku je uslijedio preokret gostiju, koji su došli do 2:3 zahvaljujući autogolovima domaćih igrača Jacka Robinsona (77') i Anisa Ben Slimanea (81').

Ahmedhodžiću je današnji gol bio prvi u Premier ligi na 14 odiganih mečeva.

Sheffield United pretrpio je 14. poraz i ostao na posljednjem mjestu s devet osvojenih bodova.