Bravo, susjedi: Sjajna Hrvatska vodi Latviju 2:0, Vatreni na korak do plasmana na EURO 2024

1

Nogometna reprezentacija Hrvatske gostuje u Rigi reprezentaciji Latvije u susretu devetog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. godine u Njemačkoj. Hrvati trenutno vode sa 2:0.

Vatreni su sjajno otvorili meč i već u sedmoj minuti su došli do prednosti preko Majera koji je pogodio na asistenciju Ivanušeca.

Ekipa Zlatka Dalića je odlučila da se ne zadovolji tim rezultatom te je ubrzo u 16. minuti Kramarić zatresao mrežu Latvijaca, a Majer je ovog puta bio u ulozi asistenta.

Udala se kćerka Zukana Heleza: Ministar podijelio fotografiju sa vjenčanja

Hrvatska bi ovom pobjedom došla na korak do plasmana na EURO 2024.

U posljednjem susretu potrebna im je pobjeda protiv Armenije (moguće i neriješen rezultat) koji bi ih poslao u Njemačku.

/ Anketa

Koliko će Zmajevi bez Džeke i Pjanića osvojiti bodova u utakmicama protiv Luksemburga i Slovačke?
Rezultati

Hrvatska je trenutno druga na tabeli sa 13 bodova, dok je prati Wels koji je osvojio 11. Lider grupe je sjajna Turska koja je sakupila 16 bodova.