Bravo, Dijamantu: Edin Džeko donio izjednačenje Fenerbahčeu u Ligi prvaka

0

Bh. reprezentativni napadač, Edin Džeko, nastavlja briljirati na evropskoj fudbalskoj sceni.

Na utakmici 2. pretkola Lige prvaka između Fenerbahčea i Lugana, Džeko je postigao važan gol koji je pomogao svom timu da izjednači rezultat.

U 59. minuti meča, Džeko je iskoristio priliku i postigao gol, čime je izjednačio na 1:1. Prije toga, Lugano je poveo u 9. minuti zahvaljujući golu Belhadja.

Akademik Spahić o rudarenju litijuma: Prijeti nam eko-atomska bomba, dijelovi BiH postat će pustinja

Ovaj pogodak dolazi nakon Džekovog hat-tricka u prvom duelu koji je odigran u Švicarskoj.

Edin Džeko nastavlja da pokazuje svoju izvanrednu formu i značajnu ulogu u ekipi Fenerbahčea, potvrđujući svoju reputaciju jednog od najboljih napadača u evropskom fudbalu.