U Banjoj Luci 'sijevale' prečke, a pala i dva gola

0

Fudbaleri Borca i Željezničara podijelili su bodove u susretu 12. kola Premijer lige BiH jer su u Banja Luci odigrali 1:1.

Prvih pola sata igre nije donijelo mnogo uzbuđenja, a onda je u 33. minuti Željezničar poveo golom Petra Boje. Nakon što je Pavlović odbranio udarac Subašića, Bojo je pritrčao na odbijenu loptu i poslao je u mrežu.

Pred sami kraj prvog dijela, tačnije u 45. minuti, Stojan Vranješ nastavlja sjajnu golgetersku seriju i pogađa za 1:1.

Osuđen diler narko kartela čiji je šef državljanin BiH: Prodao oko 80 kilograma droge

Treba reći da je prije toga Mekić pogodio prečku za goste šutem s ruba šesanesterca.

U drugom poluvremenu ubjedljivo najbolju šansu imao je Borac. Prvo Vranješ pogađa prečku, a zatim Zakarić promašuje prazan gol. Bilo je to u 55. minuti. Ostalo je 1:1.

Borac ostaje peti sa 17 bodova, a Željezničar s ovim bodom skače na šesto mjesto sa dva boda manje.