Bešiktaš i Napoli remijem otvorili četvrto kolo Lige prvaka

Fena
Prvu utakmicu četvrtog kola Lige prvaka u terminu ranijem nego smo inače navikli odigrali su večeras Bešiktaš i Napoli.

U utakmici koja se igrala u Turskoj vidjeli smo mnogo uzbuđenja, kao i dva pogotka, ali nijedna ekipa nije uspjela da ostvari potpuni učinak i rezultat na kraju utakmice je glasio 1:1.

Bešiktaš je u vodstvo došao u 79. minuti, nakon što je mrežu Napolija uspio zatresti Ricardo Quaresma, na opće oduševljenje domaćih navijača, no ipak samo tri minute kasnije i Napoli je uzvratio. Strijelac izjednačujućeg pogotka bio je Marek Hamsik, te je on i postavio konačan rezultat koji je doveo do podjele bodova na ovoj utakmici.

Inače, kada je riječ o grupi B Lige prvaka Napoli se nalazi na prvom mjestu sa ostvarenih sedam bodova, dok je Bešiktaš drugi sa samo jednim bodom manje, a na pozicijama tri i četiri nalaze se Benfica i Dinamo Kijev, koji svoju utakmicu igraju u ovim trenucima.

BK-NP_1-1 by mediabh