Bayernova demonstracija sile u Bundesligi: Protivniku zabili osam golova za poluvrijeme!

0

Njemački prvak Bayern Munchen je u okviru 9. kola Bundeslige na Allianz Areni ugostio Darmstadt i savladao ga s visokih 8:0.

Ono što je interesantno je da su Bavarci svih osam golova dali u drugom poluvremenu.

Prvo je završeno bez golova, ali s čak tri crvena kartona. Prvo je kod domaćina u 4. minuti isključen Joshua Kimmich, a potom kod gostiju u 21., odnosno 41. minuti, Klaus Gjasula i Matej Maglica.

Premijer KS Nihad Uk objavom fotografije na Instagramu proslavio 36. titulu Real Madrida

Bayern je u 45. minuti preko Leroyja Sanea uspio postići gol, međutim, iz offsidea.

A onda u nastavku potpuna rapsodija Bavaraca. U razmaku od devet minuta zabili su tri gola, a pogađali su Harry Kane (51'), Sane (56') i Jamal Musiala (60').

Sane je svojim drugim golom u 64. minuti povisio na 4:0, a do kraja su mrežu gostiju još zatresli Kane dva puta (69', 88'), Thomas Muller (71') i Musiala (76').

U ostalim mečevima, Augsburg bh. reprezentativca Ermedina Demirovića je s 3:2 slavio protiv Wolfsburga, Borrusia Monchengladbach je s 2:1 bila bolja od Heidenheima, Werder Bremen s 2:0 od Union Berlina, dok je jedinu gostujuću pobjedu ostvario Hoffenheim, koji je slavio s 2:3 kod Stuttgarta.