Allegri: Pjanić je dobro igrao, ali...

U okviru 4. kola Lige prvaka na Juventus Stadiumu susrele su se ekipe italijanskog prvaka Juventusa i francuskog Lyona.

Već u drugoj minuti ovog susreta reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić imao je sjajnu priliku da donese svojoj ekipi vodstvo, no dosuđeni offside spriječio ga je u tome.

"Pjanić je dobro igrao u prvom poluvremenu, ali nije mu bilo lako. Odigrao je dosta utakmica i umoran je. Ipak je odigrao dobru utakmicu i uradio je što je trebao uraditi", rekao je Massimiliano Allegri, trener Juventusa, prenosi Calciomercato.

Juventusu je iz penala prednost u 13. minuti donio Higuain, čime je nada u pobjedu Italijana bila povećana. No, s tim se nisu složili fudbaleri francuske ekipe, te su samo pet minuta pred kraj susreta golom Tolissoa odlučili da će na ovom susretu bodovi, pri rezultatu 1:1, biti podijeljeni.