Alihodžić nakon poraza Željezničara: "Sezona nije izgubljena, treba da se dignemo"

2

Željezničar je večeras poražen, Tuzla City nosi bodove s Grbavice (0:1) nakon meča 25. kola m:tel Premijer lige BiH.

Domaći tim s klupe je vodio Haris Alihodžić, koji je nakon susreta kazao:

“Napadali smo cijelo vrijeme. Stvorili smo bezbroj šansi. Kad kažemo da je golman protivničke ekipe bio igrač utakmice onda sve kažemo. Izvadio je pet-šest stopostotnih golova, gdje smo svi vidjeli loptu u mreži, međutim čovjek je fenomenalno reagovao i odbranio. Nema se igračima šta zamjeriti.

Pogledajte u snimku šta se dešava ispred stambeno-poslovnog kompleksa Bulevar u Sarajevu

Odigrali su stvarno maksimalno do zadnje minute. Korektno, pošteno. Nismo dali gol, nažalost. Ovom prilikom zahvaljujem navijačima koji su stvarno bili fenomenalni, navijali do 95. minute svi kao jedan… Idemo dalje".

Naglasio je da je još dosta utakmica do kraja sezone i da Željezničar nastavlja borbu za Evropu.

"Naravno da sezona nije izgubljena. Imamo još osam utakmica do kraja, imamo revanš polufinala Kupa. Sve je otvoreno, treba da se dignemo, da odigramo najbolje šta znamo, nadam se da će tako i biti", prenosi SC.