Real Madrid ubjedljiv protiv Lyon-Villeurbanne, Musa ubacio 11 poena

0

ASVEL Lyon-Villeurbanne je izgubio protiv Real Madrida rezultatom 71:75.

Real Madrid je vodio od početka utakmice, te je nakon prve četvrtine rezultat bio 10:20.

Kraljevski klub na poluvremenu povećava razliku na 15 bodova, 32:47. Naš Džanan Musa dolazi do svojih prvih poena u drugoj četvrtini, 9 bodova na poluvremenu.

Potvrđeno: Pomagači ubice Farisa Pendeka pušteni na slobodu

U trećoj četvrtini Francuzi smanjuju razliku na devet poena, 54:63.

U završnici Lyon-Villeurbanned nastavlja da razvija napad, ali nije dovoljno za pobjedu, konačan rezultat 71:75.

Za Španjolce najbolji je bio Fabien Causeur, 14 bodova. Nigel Williams-Goss je postigao 13, a Gabriel Deck 12. Naš Džanana Musa je ubacio 11 poena.

U redovima Francuza Jonah Mathews je ubacio 13, a Nando De Colo također 13 bodova.