Real deklasirao Žalgiris u Madridu: Džanan Musa najbolji strijelac na meču

0

U 25. kolu košarkaške Eurolige Real Madrid je deklasirao Žalgiris rezultatom 96-69 i stigao do 17. pobjede u tekućoj sezoni.

Žalgiris je prvu četvrtinu završio sa boljim rezultatom od 22:24.

Nije dugo trebalo da Real Madrid povede, pa su drugu četvrtinu završili sa 31:14.

Godišnjica prvog poslijeratnog derbija na Grbavici

Na poluvremenu Real je vodio sa rezultatom 53:38, a prednost ekipe iz Madrida je samo rasla, pa su upisali 17. pobjedu ove sezone Eurolige.

Iako Musa zbog utakmice za Real Madrid nije večeras mogao igari u dresu bh. reprezentacije, bio je najbolji igrač Real Madrida u večerašnjoj utakmici.

Rezultati Real Madrid-Žalgiris

Musa je večerašnji susret završio sa 17 poena i pet skokova.

Nije propustio priliku i da izrazi zadovoljstvo zbog pobjede košarkaške reprezetacije Bosne i Hercegovine u Tuzli.

"Tako sam sretan što vidim da je moja ekipa iz reprezentacije dobila utakmicu. Tako sam ponosan na vas. Borit ćemo se do kraja!", poručio je Musa na Facebooku.

So happy to see my guys from the national team won the game. I’m so proud of you guys. We will fight until the end!...