Ovo je Sarajevo: Crkva na Dobrinji zvonila za svaki gol reprezentacije

/ Komentari (29)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

IH?!??

Pa onda ovi svećenici što su zvonili garant nisu Hrvati i nisu legitimni! Eto ako ne vjerujete pitajte Ralleta! On sve zna! I ima i putovnicu. I domovnicu i rodovnicu i mudovnicu i ponjavojnicu i sve te ice ona ima! Ja ne znam kako ih nije stid volit svoju zemlju Bosnu! Saće oni vidit od Ralleta kad hin on naruži na komentarima! Ihhhhhhh pa kad onda samom sebi još i lajka te komentare, hej! Ma izgorili su ko svijeća!

Šta pjeniš Meho, to Antini zvone za svoje cvjeće

Pa onda ovi svećenici što su zvonili garant nisu Hrvati i nisu legitimni! Eto ako ne vjerujete pitajte Ralleta! On sve zna! I ima i putovnicu. I domovnicu i rodovnicu i mudovnicu i ponjavojnicu i sve te ice ona ima! Ja ne znam kako ih nije stid volit svoju zemlju Bosnu! Saće oni vidit od Ralleta kad hin on naruži na komentarima! Ihhhhhhh pa kad onda samom sebi još i lajka te komentare, hej! Ma izgorili su ko svijeća! ka IH?!??

Jer ja, Ralle, ZNAM to ....

I naravno, zaboravio sam napomenuti da postoji Bog za nas Hrvate i on se zove Isus, inače je on i Otac i Sveti Duh, a postoji još jedan za muslimane i on je Allah. On je naš muslimanski Bog i niži je on Bog od Isusa, visok je samo 174cm dok je Isus visok 190cm. Samim tim je naš Bog ono veći Bog i on će nami dat otaj entitet da mi imademo. Inače imamo putovnice, rodovnice, domovnice, brabonjovnice i sve ostale ICE, još nam samo otaj entitet fali ali izgleda da nam ovi muslimani i islamski ekstremisti i teroristi to ne daju. Eh sad .....more bit da nam ovaj Izborni novi zakon to obezbijedi pa ćemo mi imat to. A ako ne, bogami ćemo mi sve plakati i kmečati i skamikat dok nam ne dadnu, tj on, otaj naš Bog Isus. Biće nami Treći najveći. Al salgijaš in the pakaš.

Dragi moji ljudovi:

Ja sam Ralle. Papak sam. Nekad sam ja bio Mostar, Gh, Panzer, a zatim Ralle, Haha, Adi, xxx, Cvijet, Turbodizelaš, Kanader, Hamaslija i ko zna više ko nisam sa svojim retardiranim imenima. Takođe sam, pored toga što sam papak i Hrvat. Mislim, želim da jesam. Ali nažalost nisam. Imam putovnicu, domovnicu, rodovnicu, mudovnicu i sve ostale ice, ali Hrvati iz Hrvatske nas ne vole. Ne znam ni sam zašto. Vjerovatno zato što smo mi pokvareni, zli, primitivni kreteni od kakvih ustvari i potiče svo ovo zlo u kojem živimo posljednjih 40 godina. Zbog toga, a i zbog urođene i od mojih degeneričnih roditelja zadojene mržnje prema drugome i drugačijem ja želim entitet. Nažalost, ne daju mi. Ja već godinama ovdje pljujem, balegam i brabonjam po ovim komentarima misleći da me nikad neće otkriti i tu svoju priprčinsku mržnju demonstriram na po 240 komentara dnevno ovdje. Jer sam kokuz, nezaposlen i nesretan. Sve zbog tog entiteta. Ali džaba, nemam ga i neću ga imati. Ovi komentari su mi sve. Još dok me naš mjesni popo pričešćavao svakog jutra i svake nedjelje na misli kad mi metne hostiju u žvalje a dole mi ga složi u sfinktere ja to želim. Ali, muslimani mi ne daju to. I zato ću nastaviti i dalje da brabonjam ovdje, mrzim i krepavam od muke. Ali vas molim, dragi moji ljudovi, dajte mi otaj entitet. Molim vas eto. Eto.

da nije naš

deen postavio onu nebesku šarenu aplikaciju?

Veze

apsolutno nikakve ovo nema sa Sarajevom ili onim što primitivni poduceni autor napisah,sad izvršite brzo moj komentar

I ne zvone Antini nego zvone LJUDI

ka Šta pjeniš Meho, to Antini zvone za svoje cvjeće ***Koji zvone za LJUDE, da se zna da ovdje žive LJUDI, a ne seljačko fašistička nepismena žgadija poput tebe, klošaru nepismeni. I ne piše se papane provincijski CVJEĆE nego CVIJEĆE užvaljetiseponjamke te škrbave papčiću maleni oboljeli. Niked entitet dobit nećeš u državi Bosni i Hercegovini, ali NIKAD seljoberu. A naravno - možda ni tad papak. Krepi ljaljane mamarine ti bubrege naprangijam seljačke. KREPI. Tako ti pišeš, fufljo priprčinski. Krepi.

Nije Deenko Zaimov

deen postavio onu nebesku šarenu aplikaciju? ka da nije naš _No Markica Bošnjak iz Prozora, muškarčina i pastuh. Hrvat ponositi. S putovnico i rodovnicom. I domovnicom. I mudovnicom.

Jer ipak, dragi moji ljudovi:

Ako kojim slučajem ja ne dobijem otaj entitet ja ću još godinama ovdje da kenjkam i kmećim, rugam se svemu šta je bosansko, muslimansko, bošnjačko, bosansko ili bilo kako drugačije. Jer ja mrzim to sve a moram da živim ovdje. Satraše me kompleksi gradskoga, urbanoga i normalnoga, a naj mi je teže kad BiH dobije neku utakmicu. A još kad spoznam da se to i u Zagrebu slavi. E onda bi se ja rokno od muke. Bjesomučno ja onda zadam samog sebe pa napišem i po 300 komentara ovdje i jedva čekam neki članak da se rugam a iz ove moje ukakene šupe svemu u ovoj zemlji u nadi da ću promijeniti nešto, ali izgleda – mrka kapa. Ogledala sam sva izbacio odavde ali mi na komodi stoji Novi Zavjet i HR putovnica koju ja imam. Što znači da sam ja Hrvat, pajel. I jope vas ja umoljavam, dragi moji ljudovi, dajte nam bolan otaj entitet eto. Jer ako nami to ne dadnete džaba sam ja sve ovo radio i čekao ko ozebo sunce onih 20KM od retardiranog Karamatića, glupog Cvitanovića i mog obožavanog Drage Ćirila. Eto molim vas eto ljudi dajte nam otaj entitet i molim vas nemojte više glasat na izborima za bilo koga protiv Darijane Čović i ostalih retarda poput njih. Molim vas eto ljudovi. Vaš nesretni Ralle - bijednik i fufljo priprčinski.

Izvrišite?

apsolutno nikakve ovo nema sa Sarajevom ili onim što primitivni poduceni autor napisah,sad izvršite brzo moj komentar ka Veze ***A đe je ova crkva? Jel u Busovači? U Ustiprači? Ha? Jel kod tebe između Bugojna i Prozora? E moj seljački mrzitelju .....................................

OK, ti si stručnjak za CVIJEĆE ljubi Anto

***Koji zvone za LJUDE, da se zna da ovdje žive LJUDI, a ne seljačko fašistička nepismena žgadija poput tebe, klošaru nepismeni. I ne piše se papane provincijski CVJEĆE nego CVIJEĆE užvaljetiseponjamke te škrbave papčiću maleni oboljeli. Niked entitet dobit nećeš u državi Bosni i Hercegovini, ali NIKAD seljoberu. A naravno - možda ni tad papak. Krepi ljaljane mamarine ti bubrege naprangijam seljačke. KREPI. Tako ti pišeš, fufljo priprčinski. Krepi. ka I ne zvone Antini nego zvone LJUDI

sramota!

oćerat hin u rvacku. eo tufo će to, olaham.

A ne znaš ti još i ovo jarane:

oćerat hin u rvacku. eo tufo će to, olaham. ka sramota! ___Naravno, zaboravio sam napomenuti da postoji Bog za nas Hrvate i on se zove Isus, inače je on i Otac i Sveti Duh, a postoji još jedan za muslimane i on je Allah. On je naš muslimanski Bog i niži je on Bog od Isusa, visok je samo 174cm dok je Isus visok 190cm. Samim tim je naš Bog ono veći Bog i on će nami dat otaj entitet da mi imademo. Inače imamo putovnice, rodovnice, domovnice, brabonjovnice i sve ostale ICE, još nam samo otaj entitet fali ali izgleda da nam ovi muslimani i islamski ekstremisti i teroristi to ne daju. Eh sad .....more bit da nam ovaj Izborni novi zakon to obezbijedi pa ćemo mi imat to. A ako ne, bogami ćemo mi sve plakati i kmečati i skamikat dok nam ne dadnu, tj on, otaj naš Bog Isus. Biće nami Treći najveći. Al salgijaš in the pakaš. Iskreno Vaš, Ralle from southeastern priprchina

Raspop koji tu živi

Neka lijepo javno prijedže na islam a ne ovako potajno. To što radi je grijeh pred Bogom i crkvom kojoj navodno služi. Ne služi on crkvi nego islamu. Ko da je jedan ovakav.

komentar

Nacionalisti svih boja, na aparatima!! IDEMO ZMAJEVI!!

MAŠAALLAH

.... A OVI U STOCU ZA SVAKU ŠANSU KATARANA

O ironijo moja

Nacionalisti svih boja, na aparatima!! IDEMO ZMAJEVI!! ka komentar Idemo zmajevi uzvikuju halalci i velikobošnjački nacionalisti. Doduše, oni to skandiranje malo prošaraju s Ubij Srbina i tako to. Što se grbavo rodi, vrijeme ne ispravi moj halalac.

MAŠAALLAH MAŠAALLAH....

..... JES MI ŽAO OVIH UVOZNIH MIŠEVA KLASURAŠA ŠTO GRIZU OPANKE PUTROVCE OD JADA I ŽALOSTI HAHAHHAHAAAAA....

MAŠAALLAH MAŠAALLAH....

..... JES MI ŽAO OVIH UVOZNIH MIŠEVA KLASURAŠA ŠTO GRIZU OPANKE PUTROVCE OD JADA I ŽALOSTI HAHAHHAHAAAAA....

MAŠAALLAH MAŠAALLAH....

..... JES MI ŽAO OVIH UVOZNIH MIŠEVA KLASURAŠA ŠTO GRIZU OPANKE PUTROVCE OD JADA I ŽALOSTI HAHAHHAHAAAAA....

MAŠAALLAH MAŠAALLAH....

..... JES MI ŽAO OVIH UVOZNIH MIŠEVA KLASURAŠA ŠTO GRIZU OPANKE PUTROVCE OD JADA I ŽALOSTI HAHAHHAHAAAAA....

Valery

Ona inače mobinguje stanovništvo

Turbodizelaš

Jel to neka muslimanska crkva u pitanju? Da to nisu neki osunećeni fratri?

To je to😂😆🤣

Ja sam Ralle. Papak sam. Nekad sam ja bio Mostar, Gh, Panzer, a zatim Ralle, Haha, Adi, xxx, Cvijet, Turbodizelaš, Kanader, Hamaslija i ko zna više ko nisam sa svojim retardiranim imenima. Takođe sam, pored toga što sam papak i Hrvat. Mislim, želim da jesam. Ali nažalost nisam. Imam putovnicu, domovnicu, rodovnicu, mudovnicu i sve ostale ice, ali Hrvati iz Hrvatske nas ne vole. Ne znam ni sam zašto. Vjerovatno zato što smo mi pokvareni, zli, primitivni kreteni od kakvih ustvari i potiče svo ovo zlo u kojem živimo posljednjih 40 godina. Zbog toga, a i zbog urođene i od mojih degeneričnih roditelja zadojene mržnje prema drugome i drugačijem ja želim entitet. Nažalost, ne daju mi. Ja već godinama ovdje pljujem, balegam i brabonjam po ovim komentarima misleći da me nikad neće otkriti i tu svoju priprčinsku mržnju demonstriram na po 240 komentara dnevno ovdje. Jer sam kokuz, nezaposlen i nesretan. Sve zbog tog entiteta. Ali džaba, nemam ga i neću ga imati. Ovi komentari su mi sve. Još dok me naš mjesni popo pričešćavao svakog jutra i svake nedjelje na misli kad mi metne hostiju u žvalje a dole mi ga složi u sfinktere ja to želim. Ali, muslimani mi ne daju to. I zato ću nastaviti i dalje da brabonjam ovdje, mrzim i krepavam od muke. Ali vas molim, dragi moji ljudovi, dajte mi otaj entitet. Molim vas eto. Eto. ka Dragi moji ljudovi:

jes jes dobro si Rallkaneeeee

Jel to neka muslimanska crkva u pitanju? Da to nisu neki osunećeni fratri? ka Turbodizelaš A jesi razmišljo možda da ga loma svom amidži Tufi glabneš, a? To ti je za živce najbolje, a i za tugu i depresiju bgm. Entiteta ti nejma, nikad ga ni bit neće jbg. A ja ovdje samo tebe čekam. Oca li ti onog poremećenog mrziteljskog retarda žegam. Samo sam radi tebe tu i svaki tvoj komentar samo ja pratim kretenu poremećeni. I da ti ponovim: Znaš kad ćeš entitet u BiH dobit? Ma nikad hej. NIKAD. Unjamke ti se u tu lažnu putovnicu, rodovnicu i domovnicu seljačiću moj mali. Nikad zapamti.A možda ni tad šugo bolesni.

PRIJEDŽE?

Neka lijepo javno prijedže na islam a ne ovako potajno. To što radi je grijeh pred Bogom i crkvom kojoj navodno služi. Ne služi on crkvi nego islamu. Ko da je jedan ovakav. ka Raspop koji tu živi E ČUJ OTO? HOŠ ENTITET? I TO TREĆI NAJVEĆI? MA NAJNORMALNIJE DA ĆEŠ GA DOBIT. AL U SRALJICU, ONAKO KAKO TI GA JE TVOJ POPO PLASIRO NA MISI NEDJELJOM. PRIJEDŽEEEEEEE

Tugaaaaaa od čoj’ka, nije mu laHko!🤡

Ako kojim slučajem ja ne dobijem otaj entitet ja ću još godinama ovdje da kenjkam i kmećim, rugam se svemu šta je bosansko, muslimansko, bošnjačko, bosansko ili bilo kako drugačije. Jer ja mrzim to sve a moram da živim ovdje. Satraše me kompleksi gradskoga, urbanoga i normalnoga, a naj mi je teže kad BiH dobije neku utakmicu. A još kad spoznam da se to i u Zagrebu slavi. E onda bi se ja rokno od muke. Bjesomučno ja onda zadam samog sebe pa napišem i po 300 komentara ovdje i jedva čekam neki članak da se rugam a iz ove moje ukakene šupe svemu u ovoj zemlji u nadi da ću promijeniti nešto, ali izgleda – mrka kapa. Ogledala sam sva izbacio odavde ali mi na komodi stoji Novi Zavjet i HR putovnica koju ja imam. Što znači da sam ja Hrvat, pajel. I jope vas ja umoljavam, dragi moji ljudovi, dajte nam bolan otaj entitet eto. Jer ako nami to ne dadnete džaba sam ja sve ovo radio i čekao ko ozebo sunce onih 20KM od retardiranog Karamatića, glupog Cvitanovića i mog obožavanog Drage Ćirila. Eto molim vas eto ljudi dajte nam otaj entitet i molim vas nemojte više glasat na izborima za bilo koga protiv Darijane Čović i ostalih retarda poput njih. Molim vas eto ljudovi. Vaš nesretni Ralle - bijednik i fufljo priprčinski. ka Jer ipak, dragi moji ljudovi:

Dede Putra Rallkane mojjj, dedera ga, dedera .....

Haj malo lajkaj i dislajkaj bolesniče, de malo, haj haj ...........hajde degeneriče *****ine ti bubrege retardirane one isprangijam bolesne gibone devijantni, haj haj lajkaj malo samom sebi, dedera, dedera....de ga malo haj haj seljo bem li ti taj kokošinjac pod prozorom šugavi ....

meni se ovo nekako ne uklapa u naš džihad

nikada nije prestao i neće nikada ni prestati sve dok ne stvorimo svoju islamsku republiku bosnu u kojoj ćemo živjeti čisti islam, inšalah!

/ Najnovije