Preživjeli masakra u Glogovoj: "Komšije su nas izvodile iz kuća, a danas tvrde da nisu ni bili tamo"
/ Komentari (12)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
U isroriji ljudskog Roda Tezak Krvolok Izigrava nevinost I laze da je Krvolok zrtva koristeci Danas Meznju prema muslimanima i islamu
***
***
...NIKAD SE PROMIJENITI NEĆE I NIKADA NEĆE DOŽIVJETI KATARZU... ČAST POJEDINCIMA KOJIH JE, NAŽALOST, VRLO, VRLO MALO... NEGO VI SVJEDOCI, AKO ZNATE KOJI SU.... VRATITE DUG..
***
***
naaapuuusiiii seee kuuurciiiineee
10 godina. To nije kazna, to je nagrada😪😪
naaapuuusiiii seee kuuurciiiineee od Tuuuuurciiiineee
Faco dobije 4 godine sto psuje na internetu, Deronjic pobije vise od 60 ljudi svirepo (onon sto je priznao), unesreci stotine porodica i dobije 10 god. I onda neko kaze, zadovljena pravda.
E to je to, GAČAČA. Ako bar dvoje zna da je bilo zločina, tu nema šta sud da traži. Sazove se narodni sud (u Africi poznat kao Gačača) i tu se sudi Bez sudova, samo narod, svjedoci i okrivljeni.. Da se tužiocima oružje pa ili ga ubij (okrivljenog} ili opraštaj. Nema treće. I jednom zauvijek završene sumnje i optužbe