Jasmin Duraković radi predstavu o ratnom Sarajevu: "Tad su stvoreni temelji za ono što danas imamo"

/ Komentari (22)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Tako je. Pravljenjem policije i vojske od

Predratnih lopova, silovatelja i ubica u sarajevu, kao sto su: caco, juka, zuka, celo 1, celo 2, svrakici, herende itd. stvoreni su temelji za potpuno nenormalno drustvo sa izvrnutim vrijednostima u kojem dominiraju lopovi, a posteni ljudi bivaju proganjani i kaznjavani. Da ne govorim o islamizaciji tog istog sarajeva o cemu doticni durakovic niti bilo koji drugi bosnjo nikada nece napraviti predstavu, jer njihovoj viziji graDZanske bih to ocigledno ne smeta.

BiH

Predratnih lopova, silovatelja i ubica u sarajevu, kao sto su: caco, juka, zuka, celo 1, celo 2, svrakici, herende itd. stvoreni su temelji za potpuno nenormalno drustvo sa izvrnutim vrijednostima u kojem dominiraju lopovi, a posteni ljudi bivaju proganjani i kaznjavani. Da ne govorim o islamizaciji tog istog sarajeva o cemu doticni durakovic niti bilo koji drugi bosnjo nikada nece napraviti predstavu, jer njihovoj viziji graDZanske bih to ocigledno ne smeta. ka Tako je. Pravljenjem policije i vojske od Makar čet nici nisu ušli i napravili genocid i u Sarajevu. Safari i hiljade ubijene djece je dokaz namjera srpske politike prema Sarajevu.

Jest dobro si baš ono

Predratnih lopova, silovatelja i ubica u sarajevu, kao sto su: caco, juka, zuka, celo 1, celo 2, svrakici, herende itd. stvoreni su temelji za potpuno nenormalno drustvo sa izvrnutim vrijednostima u kojem dominiraju lopovi, a posteni ljudi bivaju proganjani i kaznjavani. Da ne govorim o islamizaciji tog istog sarajeva o cemu doticni durakovic niti bilo koji drugi bosnjo nikada nece napraviti predstavu, jer njihovoj viziji graDZanske bih to ocigledno ne smeta. ka Tako je. Pravljenjem policije i vojske od ***Za razliku od vas u čijim su redovima bili baš ono uzorni i pošteni dečki *****ijal za tzv vojsku koja je ubijala, pljačkala i silovala 3,5 godina po sarajevskim naseljima i rubnim dijelovima grada. Da ne govorim o uvoznim rusima, bugarima, ukrajincima, grcima i naravno srbijanskim smetljarima koji su došli uvijati za videorekoreder i vaš mašinu .....A još manje da govorim o svetosavskim zlikovcima s drvenim krstačama po Grbavici, Vracama i Lukavici o čemu nećeš nikakvu kritiku napisati, jelde? Kakav ste odgovor na to uopšte očekivali osim Ćela, Juka, Caca i ostalih? Da vam se odupre akademska zajednica, šta li?

MAHMUD II otac srbske nacije

SAMO TREBA PODSJEĆATI NA SRB- CG AGRESIJU I GENOCIDNI NUS ZAOSTATAK OD TURAKA KOJI SE KONTINUIRANO VEĆ 150 GODINA BAVI PLJAČKOM I OTIMAČINOM BOŠNJAČKOG TERITORIJA... opanak bi da se ZAPAPUČI... al ne more... KMET JE KMET...

O islamizaciji Sarajeva kažeš?

Predratnih lopova, silovatelja i ubica u sarajevu, kao sto su: caco, juka, zuka, celo 1, celo 2, svrakici, herende itd. stvoreni su temelji za potpuno nenormalno drustvo sa izvrnutim vrijednostima u kojem dominiraju lopovi, a posteni ljudi bivaju proganjani i kaznjavani. Da ne govorim o islamizaciji tog istog sarajeva o cemu doticni durakovic niti bilo koji drugi bosnjo nikada nece napraviti predstavu, jer njihovoj viziji graDZanske bih to ocigledno ne smeta. ka Tako je. Pravljenjem policije i vojske od ***Pa KO te ljude protjera iz svojih sela u Sarajevo iz Istočne Bosne i drugih dijelova zemlje? KO? Jel drekavac? Ko im zapali kuće, pobi porodice, silova kćeri i žene pa oni pobjegoše u Sarajevo? Ko im zapali bogomolje u njihovim mjestima? Ko ih otjera u logore i strpa u masovne sekundarne i tercijarne grobnice pa im porodice nalaze i danas 5 kostiju na 3 različita mjesta? I koliko taj Juka, Ćelo i Caco crkava uništiše u Sarajevu? Znaš li broj? Hoćeš ja da ti kažem? Nijednu kretenu mrziteljski zlom zadojeni, NULA, klošaru oboljeli s internet komentara! NIjednu! Šta, kontaš da ćeš ovim lajovima koje pucaš samom sebi promijeniti istoriju, a? I bljuvotinama iz te bolesne glave koju su ti nafilovali tvoji retardirani roditelji? Bijedo jadna.

Vidi imena glumaca

i sve će biti jasno ,za one koji kažu islamizacija šta je to

Ma ti si bolestan frajer čovječe

i sve će biti jasno ,za one koji kažu islamizacija šta je to ka Vidi imena glumaca ***Hajd što si polupismen i seljačkim zlom zadojen nego si teško obolio. Nemaš pojma ni šta znači riješ islamizacija. Takvi kao ti 40 godina ko Švabo trajlala jednu te istu a ne vidite sebe, i ove lajkove koje sam sebi pucaš i brabonjaš ovdje iz dosade, pa šta bolan misliš koji je to stepen bolesti? Shvataš li koje si ti dno bolan bolan? Nađi sebi kakvog posla, ima u Glovu i Korpi posla i u autopraonicama koliko hoćeš, koji ti je više čovječe?

ahahahahahahhaaa

Stvoreni temelji za današnji lopovluk i primitivitam i islamizam i... A, Jasmine sjećaš li se Valtera, naših novina i naše borbe za bolje sutra, a protiv Alije i ovog današnjeg jada? ha Jasmine

ХЕРЦЕГОВАЦ

Durakovici...ka njihovi stari.....kako vjetar puse....nekad najveci komunci ..valterovi jugoslaveni....danas ponovo islamisti

ХЕРЦЕГОВАЦ

i sve će biti jasno ,za one koji kažu ***šta je to ka Vidi imena glumaca a sta ce kad sve sto nije ***...otislo....ocerali prvo Raku bo m bama po ,,estradi,, normala da su onda svi krenuli....

Od bosnjacko izvrtanje cinjenica kao i uvijek

Pa KO te ljude protjera iz svojih sela u Sarajevo iz Istočne Bosne i drugih dijelova zemlje? Ko im zapali kuće, pobi porodice, silova kćeri i žene pa oni pobjegoše u Sarajevo? Ko im zapali bogomolje u njihovim mjestima? Ko ih otjera u logore i strpa u masovne sekundarne i tercijarne grobnice pa im porodice nalaze i danas 5 kostiju na 3 različita mjesta? I koliko taj Juka, Ćelo i Caco crkava uništiše u Sarajevu? Znaš li broj? Hoćeš ja da ti kažem? NIjednu! Šta, kontaš da ćeš ovim lajovima koje pucaš samom sebi promijeniti istoriju, a? I bljuvotinama iz te bolesne glave koju su ti nafilovali tvoji retardirani roditelji? Niste unistavali crkve u sarajevu jer su tu bile sve strane tv ekipe, koje su iz svojih drzava poslane da zauzmu vasu stranu. Niti su te tv ekipe snimale preko sto logora za srbe u sarajevu od kojih je najveci bio kasarna viktor bubanj. Bacali ste srbe kroz prozore nebodera i sa balkona. Da ne govorim da ste srpkinje u sarajevu sistemski silovali, tjerali ih na prostituciju i trgovali njima. Jna je bila jedina legitimna vojska koju ste vi napali po naredbi hasana efendica, prije isteka roka za povlacenje iste iz bih. Cak ste prekrsili i dogovorena povlacenja jna iz sarajeva i tuzle i ubili desetine regruta. A prije toga ste 1.marta ubili srpskog svata za kojeg je ramiz delalic celo nagradjen pistoljem od alije umjesto da bude kaznjen. Time ste pokazali sta ceka sve srbe u sarajevu. Nakon svega toga dobili ste tretman od jna koji ste zasluzili.

bobi

"Sve ono danas imamo" - smijeh Pa jel neko zdravog uma moze ovakvu glupost izreci? Sta to mi "imamo", Jasmine? Stotine hiljada iseljenih ljudi, stanje ekonomije, zdravstva, obrazovanja, pravosudje - losije nego u ratu. To mi "imamo".

***

***

A ovu svoju šatro istinu

Niste unistavali crkve u sarajevu jer su tu bile sve strane tv ekipe, koje su iz svojih drzava poslane da zauzmu vasu stranu. Niti su te tv ekipe snimale preko sto logora za srbe u sarajevu od kojih je najveci bio kasarna viktor bubanj. Bacali ste srbe kroz prozore nebodera i sa balkona. Da ne govorim da ste srpkinje u sarajevu sistemski silovali, tjerali ih na prostituciju i trgovali njima. Jna je bila jedina legitimna vojska koju ste vi napali po naredbi hasana efendica, prije isteka roka za povlacenje iste iz bih. Cak ste prekrsili i dogovorena povlacenja jna iz sarajeva i tuzle i ubili desetine regruta. A prije toga ste 1.marta ubili srpskog svata za kojeg je ramiz delalic celo nagradjen pistoljem od alije umjesto da bude kaznjen. Time ste pokazali sta ceka sve srbe u sarajevu. Nakon svega toga dobili ste tretman od jna koji ste zasluzili. ka Od bosnjacko izvrtanje cinjenica kao i uvijek ___Si ono, potvrdio time što si amom sebi opalio ova dva lajka, jelde? Ma ja, zato ti Karadžić, Mladić i milion ostalih trunu po zatvorima, jer je ovo šta si napisao istina, jelde? Aferim, kretenu hipnotisani, niko i ne pokušava takve da uvjeri u istinu, ali ovo je naša zemlja i mi ćemo ovdje izginuti, a sljedeći put koji je blizu, vidjećemo kako će biti. Vjeruj da ćeš tada imati razloga da brabonjaš o tim srbofašistoidnim nebulozama. Bliži se polako pa ćemo vidjeti i nadam se doživjeti, lažovsko bolesno smeće.

***

***

***

***

A sad multietnicki i tolerantno obrisi samo ovo

___Si ono, potvrdio time što si amom sebi opalio ova dva lajka, jelde? Ma ja, zato ti Karadžić, Mladić i milion ostalih trunu po zatvorima, jer je ovo šta si napisao istina, jelde? Aferim, kretenu hipnotisani, niko i ne pokušava takve da uvjeri u istinu, ali ovo je naša zemlja i mi ćemo ovdje izginuti, a sljedeći put koji je blizu, vidjećemo kako će biti. Vjeruj da ćeš tada imati razloga da brabonjaš o tim srbofašistoidnim nebulozama. Bliži se polako pa ćemo vidjeti i nadam se doživjeti, lažovsko bolesno smeće. ka A ovu svoju šatro istinu Ne priznajemo lazni nato sud, formiran samo da osudi srbe za sve ratove u sfrj, kojeg je sam seselj razbio ko beba zvecku, a kojeg ne priznaju ni ameri. Sta se blizi, tzv.drugo poluvrijeme koje stalno najavljujete ali nemate damu za isto? I traktorijada i protjerivanje srba preko drine, koje ste vec multi-kulti pokusali u protekla 2 rata, pa ste polomili zube? Polomicete i ovaj put i ta preostala 2 zuba sto su vam ostala u toj srbofobnoj usijanoj glavi.

SFR JUGOSLAVIJA

TEMELJI ZA ONO ILI OVO STO IMATE .............E A STA STE STVORILI VI STE SVE TEMELJE PORUSILI

SFR JUGOSLAVIJA

SAMO TREBA PODSJEĆATI NA SRB- CG AGRESIJU I GENOCIDNI NUS ZAOSTATAK OD TURAKA KOJI SE KONTINUIRANO VEĆ 150 GODINA BAVI PLJAČKOM I OTIMAČINOM BOŠNJAČKOG TERITORIJA... opanak bi da se ZAPAPUČI... al ne more... KMET JE KMET... ka MAHMUD II otac srbske nacije ..................MORAJU DA VRATE STO SU IM TGURCI OPLJACKALI

SFR JUGOSLAVIJA

___Si ono, potvrdio time što si amom sebi opalio ova dva lajka, jelde? Ma ja, zato ti Karadžić, Mladić i milion ostalih trunu po zatvorima, jer je ovo šta si napisao istina, jelde? Aferim, kretenu hipnotisani, niko i ne pokušava takve da uvjeri u istinu, ali ovo je naša zemlja i mi ćemo ovdje izginuti, a sljedeći put koji je blizu, vidjećemo kako će biti. Vjeruj da ćeš tada imati razloga da brabonjaš o tim srbofašistoidnim nebulozama. Bliži se polako pa ćemo vidjeti i nadam se doživjeti, lažovsko bolesno smeće. ka A ovu svoju šatro istinu BOGAMI TO JE ISTO BILA I MOJA ZEMLJA VI MENE UBILI UNISTILI ................VAS ISLAMISTA ALIJA SMECE IRANSKO SPIJUNSKO TERORISTICKO .............HOCETE MUSLIMANSKU ISLAMSKU ZAJEDNICU MULTI MUSLIMANI IZ CIJELOG SVIJETA

SFR JUGOSLAVIJA

***Hajd što si polupismen i seljačkim zlom zadojen nego si teško obolio. Nemaš pojma ni šta znači riješ islamizacija. Takvi kao ti 40 godina ko Švabo trajlala jednu te istu a ne vidite sebe, i ove lajkove koje sam sebi pucaš i brabonjaš ovdje iz dosade, pa šta bolan misliš koji je to stepen bolesti? Shvataš li koje si ti dno bolan bolan? Nađi sebi kakvog posla, ima u Glovu i Korpi posla i u autopraonicama koliko hoćeš, koji ti je više čovječe? ka Ma ti si bolestan frajer čovječe VI IMATE BAJRAM U PARLAMENTU KAKVA DRZAVA MULTI BAJRAM U PARLAMENTU

Malo je reci da si paglu

***Hajd što si polupismen i seljačkim zlom zadojen nego si teško obolio. Nemaš pojma ni šta znači riješ islamizacija. Takvi kao ti 40 godina ko Švabo trajlala jednu te istu a ne vidite sebe, i ove lajkove koje sam sebi pucaš i brabonjaš ovdje iz dosade, pa šta bolan misliš koji je to stepen bolesti? Shvataš li koje si ti dno bolan bolan? Nađi sebi kakvog posla, ima u Glovu i Korpi posla i u autopraonicama koliko hoćeš, koji ti je više čovječe? ka Ma ti si bolestan frajer čovječe Znam vrlo dobro da je vas alija robijao kod tita zbog islamske deklaracije. A u ratu je poceo da je ostvaruje sve do dana danasnjeg. A vi danasnje vehabije, bule i nindze ste zivi dokaz da sam u pravu i da su srbi bili u pravu kad su rekli da se bore protiv islamizacije. Sa svakim novim vehabijom i bulom vi im dajete pokrice. Razumije li to tvoj ograniceni mozgic???

/ Najnovije