Savez kolumnista | Agić o Danu mladosti: Položili zakletvu Titu, a onda pljunuli na vlastitu riječ

/ Komentari (7)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Mahir

Bilo, prošlo i ne ponovilo se. Tito je bio zločinac ali i jedina osoba koja je mogla riješiti probleme i spasiti nas od rata. To nije učinio i još je veći krivac

U BOSNI JE NA SNAZI SH FAŠIZAM IZ TITINOG VAKTA

... HVALA BOGU PA SMO IMALI POZDERCE NURIJU, HAMDIJU,.HAKIJU, DŽEMU BIJEDIĆA, HUSAGU ČIŠIĆA, AVDU PURIVATRU, SULEJMANA FILIPOVIĆA I BROJNE DRUGE BOŠNJAKE MUSLIMANE PRIRODNE ANTIFAŠISTE KOJI SU BILI SVJESNI SVOJE DRŽAVE BOSNE I BOŠNJAČKE NACIJE, PA SU I ČUVALI BOSNU I BOŠNJAKE U VRIJEME DOK JE ĆUKO TITO STVARAO SRBOSLAVIJU SA ČETMIZANIMA KOJI SU SE NABRZINU OBRIJALI POSLIJE OKTOBRA 44.G....INAČE BI BOSNA BILA PODIJELJENA IZMEĐU DVIJE NOVONASTALE DRŽAVE srbije i hrvaske... U BOSNI JE NA SNAZI SH FAŠIZAM NASLIJEĐEN IZ TITINOG VAKTA...

Šta ti znaš shupčino

Bilo, prošlo i ne ponovilo se. Tito je legenda, ali i jedina osoba koja je mogla riješiti probleme i spasiti nas od rata. To nije učinio i još je veći krivac ka Mahir ko je bio Tito . Da je bio onakav kakvim ga nazivaš , niko na sprovod nebi došao , imaš na tubu , pogledaj , pezzo di merda .

Mahir

... HVALA BOGU PA SMO IMALI POZDERCE NURIJU, HAMDIJU,.HAKIJU, DŽEMU BIJEDIĆA, HUSAGU ČIŠIĆA, AVDU PURIVATRU, SULEJMANA FILIPOVIĆA I BROJNE DRUGE BOŠNJAKE MUSLIMANE PRIRODNE ANTIFAŠISTE KOJI SU BILI SVJESNI SVOJE DRŽAVE BOSNE I BOŠNJAČKE NACIJE, PA SU I ČUVALI BOSNU I BOŠNJAKE U VRIJEME DOK JE ĆUKO TITO STVARAO SRBOSLAVIJU SA ČETMIZANIMA KOJI SU SE NABRZINU OBRIJALI POSLIJE OKTOBRA 44.G....INAČE BI BOSNA BILA PODIJELJENA IZMEĐU DVIJE NOVONASTALE DRŽAVE srbije i hrvaske... U BOSNI JE NA SNAZI SH FAŠIZAM NASLIJEĐEN IZ TITINOG VAKTA... ka U BOSNI JE NA SNAZI SH FAŠIZAM IZ TITINOG VAKTA Sve potpisujem osim ovih bošnjaka, nije nas tada bilo jbg

Mahir

ko je bio Tito . Da je bio onakav kakvim ga nazivaš , niko na sprovod nebi došao , imaš na tubu , pogledaj , pezzo di merda . ka Šta ti znaš shupčino Prvih godina i Rusi su slavili Staljina, ali je umro i sve počelo isplivavati. Svaka Titu čast na sprovodu, da je živ bio bi ponosan. Ali to ne mjenja činjenicu da je bio zadnja osoba koja je mogla rješiti jugoslavenski čvor.

Titoizam je CRVENA SH AGRESIJA NA BOSNU

I BOSNJAKE

Nisu pljunuli na vlastitu riječ

nego su pljuhnuli

/ Najnovije