Savez kolumnista | Agić o Danu mladosti: Položili zakletvu Titu, a onda pljunuli na vlastitu riječ
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Bilo, prošlo i ne ponovilo se. Tito je bio zločinac ali i jedina osoba koja je mogla riješiti probleme i spasiti nas od rata. To nije učinio i još je veći krivac
... HVALA BOGU PA SMO IMALI POZDERCE NURIJU, HAMDIJU,.HAKIJU, DŽEMU BIJEDIĆA, HUSAGU ČIŠIĆA, AVDU PURIVATRU, SULEJMANA FILIPOVIĆA I BROJNE DRUGE BOŠNJAKE MUSLIMANE PRIRODNE ANTIFAŠISTE KOJI SU BILI SVJESNI SVOJE DRŽAVE BOSNE I BOŠNJAČKE NACIJE, PA SU I ČUVALI BOSNU I BOŠNJAKE U VRIJEME DOK JE ĆUKO TITO STVARAO SRBOSLAVIJU SA ČETMIZANIMA KOJI SU SE NABRZINU OBRIJALI POSLIJE OKTOBRA 44.G....INAČE BI BOSNA BILA PODIJELJENA IZMEĐU DVIJE NOVONASTALE DRŽAVE srbije i hrvaske... U BOSNI JE NA SNAZI SH FAŠIZAM NASLIJEĐEN IZ TITINOG VAKTA...
Bilo, prošlo i ne ponovilo se. Tito je legenda, ali i jedina osoba koja je mogla riješiti probleme i spasiti nas od rata. To nije učinio i još je veći krivac ka Mahir ko je bio Tito . Da je bio onakav kakvim ga nazivaš , niko na sprovod nebi došao , imaš na tubu , pogledaj , pezzo di merda .
... HVALA BOGU PA SMO IMALI POZDERCE NURIJU, HAMDIJU,.HAKIJU, DŽEMU BIJEDIĆA, HUSAGU ČIŠIĆA, AVDU PURIVATRU, SULEJMANA FILIPOVIĆA I BROJNE DRUGE BOŠNJAKE MUSLIMANE PRIRODNE ANTIFAŠISTE KOJI SU BILI SVJESNI SVOJE DRŽAVE BOSNE I BOŠNJAČKE NACIJE, PA SU I ČUVALI BOSNU I BOŠNJAKE U VRIJEME DOK JE ĆUKO TITO STVARAO SRBOSLAVIJU SA ČETMIZANIMA KOJI SU SE NABRZINU OBRIJALI POSLIJE OKTOBRA 44.G....INAČE BI BOSNA BILA PODIJELJENA IZMEĐU DVIJE NOVONASTALE DRŽAVE srbije i hrvaske... U BOSNI JE NA SNAZI SH FAŠIZAM NASLIJEĐEN IZ TITINOG VAKTA... ka U BOSNI JE NA SNAZI SH FAŠIZAM IZ TITINOG VAKTA Sve potpisujem osim ovih bošnjaka, nije nas tada bilo jbg
ko je bio Tito . Da je bio onakav kakvim ga nazivaš , niko na sprovod nebi došao , imaš na tubu , pogledaj , pezzo di merda . ka Šta ti znaš shupčino Prvih godina i Rusi su slavili Staljina, ali je umro i sve počelo isplivavati. Svaka Titu čast na sprovodu, da je živ bio bi ponosan. Ali to ne mjenja činjenicu da je bio zadnja osoba koja je mogla rješiti jugoslavenski čvor.
I BOSNJAKE
nego su pljuhnuli