Sejo Sušić | Bonska ovlaštenja: Posljednja brana de facto raspadu Bosne i Hercegovine

/ Komentari (7)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Trez pod hitno ukinuti

Bonska ovlaštenja

sunije.pichiçi

Alijevi sljedbenici (Siije) obiljezili su pocetak ovog tmurnog stoljeca biljegom svjetla i casti. Hvala vam Iran, Hezbollah, Huti.

sejo se

ama baš raspada po šavovima...

Ooo vise

Ko je sejo susic

Koel

Nema tu raspada rat je odmah nema osvajanja ni milimetra nigdje imamo i mi svoj plan B

Trez li staaare ti?

Bonska ovlaštenja ka Trez pod hitno ukinuti Trez se tebi u žvalje nanjatike

Boje se Bošnjaci ostati sami sa

Srbima i Hrvatima. Kako će ako tu nema silnog stranca kome mogu duvati a ovaj bonskim udarati po Srbima i Hrvatima. Što li je to tako? Zašto se Bošnjaci boje preuzeti odgovornost za svoju sudbinu no im treba gospodar koga će da nekad kude a nekad hvale?

/ Najnovije