U2 razbija šutnju i postaje glas ljudskosti: Gaza je naša sramota - moramo prekinuti krvoproliće!

/ Komentari (5)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

xxx

Lijepe riječi su ukras!

Svi ste ...

... se pravili ludi skoro dvije godine, ne pokusavaj se saprati sada jer ako sam ja znao ti si sigurno znao i vise! ... da ce se cifuti vratiti razumu?! Da li si normalan Bono? Kad su pokazali razum, kad?? Narod nije vlada je li? 80% tih ameba podrzava ono sto radi vlada, tako da je to SUPLJA sa tvoje strane.

Lijepe riječi su ukras!

***

Sasa

Bono jade jadni ovo radi sebe radis.

Okorjeli licemjer

Vatrogasno crijevo ga ne moze saprati nakon 2 godine cviljenja o 7. oktobru. Sad mu proradila savjest, bijednik bijedni. Persona non grata u BH.

/ Najnovije