Preminuo muzičar popularnog benda The Beach Boys: 'Bez njega ne bismo uspjeli'

0
Radiosarajevo.ba
Preminuo muzičar popularnog benda The Beach Boys: 'Bez njega ne bismo uspjeli'
Foto: The Beach Boys / Facebook / The Beach Boys

Muzičar popularnog američkog rock benda The Beach Boys Jeffrey Foskett preminuo je u 67. godini.

Popularni muzičar umro je nakon borbe s rakom štitne žlijezde.

Vijest o njegovoj smrti potvrdio je osnivač benda Brian Wilson.

Slavlje na ulicama Sarajeva: Gore baklje širom glavnog grada, sirene odjekuju na sve strane

Slavlje na ulicama Sarajeva: Gore baklje širom glavnog grada, sirene odjekuju na sve strane

"Srce mi je slomljeno zbog smrti mog dragog prijatelja Jeffreyja Fosketta. Jeff je uvijek bio uz mene kad smo odlazili na turneju i bez njega ne bismo uspjeli. Bio je jedan od najtalentovanijih momaka koje sam poznavao. Bio je sjajan muzički lider i gitarista i znao je da pjeva kao anđeo. Upoznao sam ga 1976. kada mi je pokucao na vrata u Bel Airu i pozvao sam ga unutra, i od tada smo prijatelji. Ne znam šta bih drugo rekao. Ljubav za njegovu porodicu i prijatelje, pamtit ćemo ga zauvijek", izjavio je Wilson.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije