Nesreća na autoputu kod Visokog: Prosuo se pijesak sa kamiona i oštetio automobile
Saobraćajna nesreća se dogodila u petak, 26. juna, u 15.45 sati u mjestu Ozrakovići na autoputu A-1 u blizini Visokog, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba.
Glasnogovornica Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona Lejla Ekinović, u nesreći su učestvovali teretno motorno vozilo i dva putnička motorna vozila.
"Nesreća je nastala kada se otkačio dio kamiona zbog čega je došlo do prosipanja pijeska na kolovoz, te su oštećena dva vozila koja su se kretala iza teretnog vozila", rekla je Ekinović.
Damir Mašić o Zmajevima i humanitarnoj akciji: "Ideja je došla u 2 ujutru, neka se raduju svi"
Na vozilima je nastala materijalna šteta, ali povrijeđenih osoba nije bilo.
Uviđaj je još uvijek u toku, a saobraćaj je od 16.40 sati potpuno obustavljen.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.