Podjela bodova uz četiri gola u Prijedoru: Rudar dva puta vodio, Velež izborio remi

0

Rudar i Velež su podijelili danas bodove u Prijedoru.

Domaćin je već u četvrtoj minuti susreta 14. kola m:tel Premijer lige BiH imao odličnu šansu, preko Kulenovića, ali dobro je intervenisao Kačavenda. Zatim je uslijedio nešto monotoniji dio susreta, da bi domaći poveli u 22. minuti. Pekija je ubacio loptu u kazneni prostor, a Ćosić greškom spustio loptu pravo na nogu Jakupovića, koji pogađa za 1:0, piše Sport Centar

Zatim je Kulenović u 33. minuti ponovo bio u situaciji “jedan na jedan” sa Kačavendom, ali šutira pored gola Veleža. Minut kasnije uslijedila je kazna.

Djevojka pojela podgrijanu supu, pa ostala paralizovana: Doktori otkrili šta se desilo