Nevjerovatan preokret Manchester Uniteda na krilima čarobnog Cristiana Ronalda

0

Šest utakmica UEFA Lige prvaka igrano je večeras u terminu od 21 sat.

Najveću pažnju privukao je ogled na Old Traffordu gdje su se sastali Manchester United i Atalanta. Domaći su slavili pobjedu od 3:2 i to nakon što su na poluvremenu gubili 0:2.

Atalanta je vodila golovima Pašalića i Demirala, a United u nastavku dolazi do preokreta golovima Rashforda, Maguirea i, koga drugog, nego Cristiana Ronalda.

NBA play-off: Edwards zasjenio Jokića, Minnesota povela protiv Denvera u polufinalu Zapada

U istoj grupi F Villarreal je u gostima pregazio Young Boys rezultatom 4:1. Pogađali su Pino, Moreno dva puta i Chuwueze. Jedini gol za domaćina djelo je Elije.

Bayern se u grupi E mučio u Lisabonu kod Benfice do sredine drugog poluvremena, a onda je uslijedio pravi šou. Prvo je Leroy Sane pogodio za 0:1 u 70. minuti, potom su redom pogađali Everton, Lewandowski i ponovo Sane za konačnih 0:4.

U grupi H Chelsea je pregazio Malmo s visokih 4:0 na Stamford Bridge stadionu. Za Plavce su pogađali Christensen, Jorginho dva puta s penala i Haverz. Adi Nalić je za goste igrao od 58. minute, dok Anel Ahmedhodžić zbog povrede nije konkurisao.

U istoj grupi Juventus je golom Kuluševskog iz 88. minute pobijedio Zenit u gostima.

Jedini meč bez golova igraj je u Francuskoj gdje su Lille i Sevilla podijelili bodove.