Horde zla proslavile 30. rođendan, Krupa šokirala Koševo

Nakon tri uastopne pobjede činilo se da su fudbaleri Sarajeva, pod vodstvom Husrefa Musemića, uhvatili priključak s vodećima u Premijer ligi BiH.

Sve je bilo spremno za još jednu pobjedu, ovaj put u meču s Krupom na Koševu. Prije susreta Horde zla obilježile su 30. rođendan, no ono što se dešavalo na terenu bilo je daleko od svečarskog za igrače i navijače Sarajeva.

Gosti iz Krupe došli su u vodstvo golom Ljubenovića (27) pa se s rezultatom 0:1 otišlo na odmor.

U nastavku je Sarić izjednačio u 66. minutui, a kada je Ahmetović doveo Sarajevo u vodstvo 10-ak minuta prije kraja činilo se da bodovi ostaju na Koševu.

No, onda je uslijedio šokantran preokret. Najprije je u 82. minuti izjednačio Marjanović, a potom Aleksić poogodoio za konačnih 2:3.

Umjesto slavlja, Koševom je opet odzvanjalo "Uprava napolje"...