FK Željezničar i Manijaci rođendan proslavili pobjedom protiv Sloge Doboj

0

Fudbaleri Željezničara pobijedili su večeras na Grbavici dobojsku Slogu 1.0 u 11. kolu Premijer lige BiH.

Na početku utakmice Santos prvi prijeti gostima, ali golman Dabić brani. Odmah nakon toga, Benderu je zaprijetio Kulenović, ali neprecizno.

Evo koji se horoskopski znakovi nikako ne podnose: Jedni drugima su u svakom pogledu trn u oku

Željezničar drugi put prijeti u 16. minuti, ali udarac Beće brani Dabić.

Veliku šansu u prvom dijelu gosti su imali u 28. minuti, ali Bender fantastično brani pokušaj Jankovića. Kasnije za Željezničar pokušavaju Amoah i Beća, ali ostalo je 0:0.

U 38. minuti Željezničar dolazi do vodstva. Štilić ubacuje, a Armin Hodžić glavom pogađa za 1:0.

U 52. minuti utakmica je na kratko prekinuta radi vatrometa navijača Željezničara povodom 101. rođendana kluba.

Osim toga, u drugom poluvremenu utakmice nije bilo previše uzbuđenja. Željezničar je bio nešto agilniji ali to nije bilo dovoljno da ranije riješi meč i skrati muke navijačima. Ipak, na kraju su tri boda ostala na Grbavici.