Fenomenalna utakmica na Grbavici: Plavi imaju prednost od 2:0 nakon samo pola sata igre

0

FK Željezničar u utakmici trećeg kola WWin lige Bosne i Hercegovine u subotu, 17. augusta, je dočekao ekipu Igmana iz Konjica.

Fenomenalan početak utakmice na Grbavici, Željezničar je imao nekoliko prilika.

Prvo je pokušaj Krpića zaustavio jedan od igrača Igmana na samoj gol crti, da bi nekoliko minuta kasnije Al Jabeer fenomenalno šutirao ali je pogodio prečku.

Borba za Unu ne prestaje: Na novom protestu protiv mini hidroelektrane i predstavnici USK

U 23. minuti se Sulejman Krpić iskupio za promašaj sa starta utakmice i nakon sjajnog skoka pogodio glavom za zasluženo vodstvo Plavih.

U 28. minuti Samir radovac je sa dvadesetak metara šutirao, Ćeman kratko odbio loptu koju je Al Jaber pospremio u mrežu.

Nakon gostujuće pobjede u drugom kolu kada su Plavi nadigrali ekipu Veleža, ali i nakon dovođenja nekoliko zvučnih pojačanja, u klubu vlada fenomenalna atmosfera.