Džeko asistirao, ali je sve dalje od Lige prvaka naredne sezone

Rimska Vučica večeras je na gostovanju kod Genoe u 35. kolu talijanske Serije A remizirala sa Genoom rezultatom 1:1, a reprezentativac Bosne i Hercegovine - Edin Džeko upisao je asistenciju.

Golova nije bilo sve do 82. minute, a onda je El Shaarawy na asistenciju Džeke zatresao mrežu domaćih.

Ipak slavlje Rome pokvario je Romeru u 91. minuti susreta. Mogla je Genoa i do pobjede, ali su domaći promašili jedanaesterac u 95. minut.

Roma tri kola prije zauzima peto mjesto sa 59 osvojenih bodova. Tri manje od Atalante koja je četvrta i četiri od Intera koji je treći.