Argentinska mašina je proradila: Dva gola Messija i dva Mbappea za lagan trijumf

0

Završene su utakmice posljednjeg 6. kola grupne faze Lige prvaka u grupi A, u kojoj je već ranije sve bilo poznato što se tiče putnika u nokaut fazu i Evropsku ligu, a pobjedama su ovaj dio takmičenja okončale ekipe PSG-a i RB Leipziga.

PSG je na Parku prinčeva savladao belgijski Club Brugge sa 4:1, ali je uprkos porazu Manchester Cityja od Leipziga (2:1) završio drugi na tabeli te ga očekuje teži žrijeb u osmini finala.

Sjajni Kylian Mbappe je u prvih sedam minuta utakmice dao dva gola i odmah osigurao Svecima veliku prednost, koju je u 38. minuti na 3:0 povisio Lionel Messi fenomenalnim golom, piše Scsport.

Oglasili se iz OHR-a: Evo šta je Christian Schmidt rekao o napadu na povratnike u Gacku