Muškarac tužio suprugu jer je bila izuzetno ružna
Muškarac sa sjevera Kine tužio je suprugu saznavši da je prije estetskih operacija bila izuzetno ružna. I ne samo da ju je tužio, nego je i dobio parnicu.
Jian Feng iz kineskog grada Heganga oženio je lijepu djevoju i bajka je trajala sve do rođenja prvog djeteta. Naime, po riječima Jian Fenga, dijete je bilo izuzetno ružno i nimalo nije ličilo ni na mamu, ni na tatu, stoga je ljubomorni muž poludio pomislivši kako ga je supruga prevarila.
U želji da se odbrani, supruga mu je pokazala svoje stare fotografije prije estetskih operacija, nakon čega je dotični suprug zatražio razvod i tužio ženu za 120 000 dolara.
Sud je presudio u njegovu korist jer se, njegova sada već bivša supruga, ''pretvarala da je neko drugi kako bi ga prevarom uvukla u brak''.
Dakle, žena ne samo da je potrošila 100.000 dolara na estetske zahvate, nego je morala i bivšem suprugu isplatiti još 120.000 dolara.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.