U zemljotresu u Venezueli poginule 253 osobe: Na ulicama haos, pljačkaju se urušeni objekti
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Hopljačkaj, hotmi, zaphali, pa viči da su Srbi to napravili (a svi znamp da nisu).
Hopljačkaj, hotmi, zaphali, pa viči da su Srbi to napravili (a svi znamp da nisu). ka Ovako je bilo i sa vjećnicom
U državama koje do neba vole Krista Mislim znam sad će klero fasisti da me Napadnu Ali na moje Sarajevo se 92-95 sručio Srbo *****cki zemljitres jačine 10 po merkaliju Pokušao da mi uništi sve sto imam i da mi uzme život a porodicu iz Sarajeva otjera A druga stvar još jedan dokaz da nema boga Je i ovo sto svo zlo ovoga svijeta ide samo Na sirotinju
>>U državama koje do neba vole Krista Mislim znam sad će klero fasisti da me Napadnu Ali na moje Sarajevo se 92-95 sručio Srbo *****cki zemljitres jačine 10 po merkaliju Pokušao da mi uništi sve sto imam i da mi uzme život a porodicu iz Sarajeva otjera A druga stvar još jedan dokaz da nema boga Je i ovo sto svo zlo ovoga svijeta ide samo Na sirotinju ka Tako je to<<. . . . Jel vam Radovan lijepo govorio? Jest. Jeste li ga slušali? Niste. Ko vas iebe...
ka Mrš ***** ti ***** smradu. Fakinu! ne psuj, ovo je Europa! Čovjek iznosi svoje mišljenje!
>>U državama koje do neba vole Krista Mislim znam sad će klero fasisti da me Napadnu Ali na moje Sarajevo se 92-95 sručio Srbo *****cki zemljitres jačine 10 po merkaliju Pokušao da mi uništi sve sto imam i da mi uzme život a porodicu iz Sarajeva otjera A druga stvar još jedan dokaz da nema boga Je i ovo sto svo zlo ovoga svijeta ide samo Na sirotinju ka Tako je to<< Takve države (ljudi) ne vole Krista; one vole Isusa... Razlika je. A ovdje dolaze jezuiti ili isusovci