U zemljotresu u Venezueli poginule 253 osobe: Na ulicama haos, pljačkaju se urušeni objekti

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Ovako je bilo i sa vjećnicom

Hopljačkaj, hotmi, zaphali, pa viči da su Srbi to napravili (a svi znamp da nisu).

Mrš mater ti jebem smradu.

Hopljačkaj, hotmi, zaphali, pa viči da su Srbi to napravili (a svi znamp da nisu). ka Ovako je bilo i sa vjećnicom

Tako je to

U državama koje do neba vole Krista Mislim znam sad će klero fasisti da me Napadnu Ali na moje Sarajevo se 92-95 sručio Srbo *****cki zemljitres jačine 10 po merkaliju Pokušao da mi uništi sve sto imam i da mi uzme život a porodicu iz Sarajeva otjera A druga stvar još jedan dokaz da nema boga Je i ovo sto svo zlo ovoga svijeta ide samo Na sirotinju

Prvo si se ti obrušio na njega

>>U državama koje do neba vole Krista Mislim znam sad će klero fasisti da me Napadnu Ali na moje Sarajevo se 92-95 sručio Srbo *****cki zemljitres jačine 10 po merkaliju Pokušao da mi uništi sve sto imam i da mi uzme život a porodicu iz Sarajeva otjera A druga stvar još jedan dokaz da nema boga Je i ovo sto svo zlo ovoga svijeta ide samo Na sirotinju ka Tako je to<<. . . . Jel vam Radovan lijepo govorio? Jest. Jeste li ga slušali? Niste. Ko vas iebe...

Zelenilo naše

ka Mrš ***** ti ***** smradu. Fakinu! ne psuj, ovo je Europa! Čovjek iznosi svoje mišljenje!

Transferzala u Međugorje

>>U državama koje do neba vole Krista Mislim znam sad će klero fasisti da me Napadnu Ali na moje Sarajevo se 92-95 sručio Srbo *****cki zemljitres jačine 10 po merkaliju Pokušao da mi uništi sve sto imam i da mi uzme život a porodicu iz Sarajeva otjera A druga stvar još jedan dokaz da nema boga Je i ovo sto svo zlo ovoga svijeta ide samo Na sirotinju ka Tako je to<< Takve države (ljudi) ne vole Krista; one vole Isusa... Razlika je. A ovdje dolaze jezuiti ili isusovci

/ Najnovije