Zelenski optužuje Rusiju da je prekršila primirje više od 2000 puta: "Ako ne pristanu na to..."
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
sto su za vrijeme ovog jednomjesecnog moratorija na energetske ciljeve 107 puta gadjali ruske, a za to vrijeme Rusi NIJEDNOM ukrajinske? Radijon, KO VAS PLACA za ove clanke? Briti? Soros? Zela licno i personalno (dokazano je da placa tu vrstu usluga)?
izvodi nemoguću čaroliju koja je obmana gledatelja,.... pobjeđuje ruse.
Rece onaj koji ie prije rata zapalio zive ljude u zgradi, ubijao narod i podrzavao naviste i slavio rodjendan naviste Bandre. Ma vjerumo bas
Serete,kao i uvijek.fuj
Smradu izgubio si cetvrtinu twritorije i 22 000 000 ljudi umri konjino lakse ce biti i svijetu i ukraini