Ukrajinci tvrde: "Otvoreni smo za razgovore s Putinom, ovo su uvjeti"

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

***

***

Han

Rijesenje koje se pokazalo kao extra funkcionalno je nadohvat ruke. Ono sto je Rusija zauzela ratnim dejstvima proglasiti za Republiku Rusku kao sastavni dio jedinstvene Ukrajine od dva dijela. Organizovati dvoclano predsjednistvo sastavljeno od jednog rusa i jednog ukrajinca. Pa da gledamo novi cirkus ala BiH. Pa jel?

da se zna

ako ces da kupis vrhnje idi u Norveskui kruha i ako ces da kupujes bilo sto i sta idi u Lidl tu se pola prasta u svedskoj nema doseljenika invandrara oni prose po coskovima kao rumuni prije i u prodavnicama samo svedi mogu kupovati imaju novca to je svedska drzava

/ Najnovije