Trump o bombardovanju Nigerije: "Trebali smo to učiniti ranije, ali dali smo im božićni poklon"
/ Komentari (10)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Reče krščanin mirotvorac i budući nobelovac Ko hapsi krsčane u haifi ? Ko ih ubija u libanu ?
>>Reče krščanin mirotvorac i budući nobelovac Ko hapsi krsčane u haifi ? Ko ih ubija u libanu ? ka Ona neka<< Otima li Boko Haram djecu u Nigeriji i ubija li ljude? Jesu li upozoreni da prekinu s tim? Jesu. Jesu li prestali? Nisu. Zaiskali-dobili.
što ne pustiš Boko Haram da i dalje ubija ljude i otima kršćansku djecu i od njih pravi janjičare, kad je to i Allahu drago?
Nigerijska vlada je pomogla Americi da izvrši udar na islamiste, da bi sačuvala svoju vlast. Oštro negira činjenice da islamisti napadaju kršćansko stanovništvo ali su pomogli Amerikancima. Sve vijesti koje su mediji donosili o otmicama stotina djece iz škola-po vladi Nigeriji bile su lažne.
I POKAZAO SE KAO NAJEFIKASNIJE ORUŽJE PROTIV MUSLIMANA.
I POKAZAO SE KAO NAJEFIKASNIJE ORUŽJE PROTIV MUSLIMANA. ka ISIS JE JUDEEVANGELITIČKI PROIZVOD U tvojoj bolesnoj gloovi
>>Reče krščanin mirotvorac i budući nobelovac Ko hapsi krsčane u haifi ? Ko ih ubija u libanu ? ka Ona neka<< Ko je ubijao kršćane po Siriji? Osim bošnjaka-za njih znamo.
Pozivam sve da odgovore na pitanje u kvizu: Objasnite pojam "Bijela Al Qaeda". Na koji narod u pokušaju (ne pravi narod) se tu misli?
>>Reče krščanin mirotvorac i budući nobelovac Ko hapsi krsčane u haifi ? Ko ih ubija u libanu ? ka Ona neka<< Piše se kršćanin, kontaš? I ne treba ti biti žao ovih kvazu islamaca!
Sretan Božić i tebi Donalde. Uistinu lijep poklon.