Trump hitno napustio samit G7: Svjetski lideri pozivaju na deeskalaciju
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Mu pada Sto na ove sumite ne zovu Putina
Na kraju platit će te za podršku cionistima gledajući kako ubijaju sve u naokolo što je muslimansko.Znamo da ste mogli zaustaviti genocid u Srebrenici al niste jer ste vi i platili da se svugdje u svijetu muslimani ubijaju.Nismo mi naivni.Znamo da ste vi i evropa krivi i da ste zatvarali oči,a otvorili samo onda kad muslimani krenu u pobjedu da njih zaustavite i zlo nagraditi Dolazi na zemlji pravda za pravedne i za zlo sluge demona
Odoh ja javit u stab, a vi me pozovite ako bude kakvih promjena…
Na kraju platit će te za podršku cionistima gledajući kako ubijaju sve u naokolo što je muslimansko.Znamo da ste mogli zaustaviti genocid u Srebrenici al niste jer ste vi i platili da se svugdje u svijetu muslimani ubijaju.Nismo mi naivni.Znamo da ste vi i evropa krivi i da ste zatvarali oči,a otvorili samo onda kad muslimani krenu u pobjedu da njih zaustavite i zlo nagraditi Dolazi na zemlji pravda za pravedne i za zlo sluge demona ka Dobit će te i vi .............................. religijskom sukobu. Cista geopolitika. Biznis i lova. A sad cemo vidjet kad se Kina malo umijesa, ne da brani muslimane ili ih napada - nema to veze s religijom, nego da brani svoje ekonomske interese koje SAD putem izraelskog napada na Iran zeli unistiti. Mislis da je Kini, kao najvecem potrosacu petrola, u interesu da joj Trump i bibi nadignu cijenu istog na 200 - 300 dolara po barelu?
Izrael ima pravo da se brani,Bosni uvedoše embargo,jer je Bosna napala Srbiju,valjda Bosna ima rudna bogatstva i dobre ljude te je kao takva opasna po demokratski svijet.