Susret u Bijeloj kući: Trump pošpricao sirijskog predsjednika parfemom, ispitivao ga koliko ima žena
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Tramp ko glupi Milanović. Ako iko ima vrhunske parfeme imaju Arapi. Sigurno ih i Tramp kupuje od njih.
Trumpozoidu treba ovaj bivši Isilovac terorist za nove zdarije, sad će opet neka nova podmetanja, vjerovatno će im slijedeća meta za podmetanje biti Turska ali će se onda ebeno provesti, zgulit će im Sultan kožu... Evo odakle potiče sve ovo zlo, sa ove slime. Američki muljatori i njihovi sluge.
Neopjevana budaletina i svjetski klovn :)
Predsjednik ovog žutokljunca poprskati ****ima .Jer žutoide na žuto a ****o na ****o
Znaci sad I majmun na grani znam da su isil Al kaide itd formirali cionisti preko svojih bjednih sluga amera...trampe neznam cirkusne provala si danas
Kakav samo neotesanac
To govori koji smrad je upravo tramp i koliko je on imao ima zena koje se prodaju onako ljigav i odvratan moze naravno samo da ih kupi