Snimak manekenke na kojem viče "oni jedu ljude" širi se društvenim mrežama: Upozoravala na Epsteina?
Drštvenim mrežama širi se snimak meksičke manekenke Gabriele Rico Jimenez, nastao 2009. godine, dok je u jednom hotelu u Monterreyu urlala: "Odvratno! Oni jedu ljude!". Snimak je ponovo privukao pažnju mnogih nakon što je Ministarstvo pravde Sjedinjenih Američkih Država objavilo novu seriju dokumenata o presuđenom pedofilu Jeffreyu Epsteinu.
"Odvratno! Oni jedu ljude! Nisam bila svjesna ničega. Mislim, o ubistvima da, ali ne i da su jeli ljude. Ljude!", čuje se kako Gabriele viče na snimku.
Tamošnji mediji naveli su da je prije toga prisustvovala privatnoj zabavi na kojoj su prisutni jeli djecu.
Kraj europske bajke Zrinjskog: Crystal Palace slavio pobjedu i plasirao se u osminu finala
Tada 21-godišnjakinja, Gabriele Rico Jimenez nestala je iz javnosti nakon što je objavljen ovaj video, a mnogi smatraju da je ubijena.
2009: 21-year-old Gabriela Rico Jimenez was filmed after claiming she had attended an exclusive elite party. She vanished that night never to be seen again.
— Mats Nilsson (@mazzenilsson) January 30, 2026
In 2026 Epstein's victim claim elites did the same...a coincidence I'm sure... right? pic.twitter.com/zZFLX7wC9s
Nova serija dokumenata o Jeffreyju Epsteinu opisuju zabave kojima je na njegovom otoku prisustvovala globalna elita, uključujući zabavu na jahti na kojoj su, prema tvrdnjama, konzumirali ljudske ostatke.
Iako nema dokaza o tome da je Gabriela Rico Jimenez na bilo koji način povezana s presuđenim pedofilom, korisnici društvenih mreža nakon ovog snimka smatraju da je to slučaj.
🚨Epstein HORROR‼️ eyewitness said Israeli agent Epstein had politicians rape, kill then eat children.
— Syrian Girl (@Partisangirl) January 31, 2026
This corroborates the account of 21-year-old Gabriela Rico Jimenez . pic.twitter.com/ENXIXGSGgq
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.