Amerikanci tvrde: Rusija Iranu dostavlja podatke koji pomažu pri planiranju napada
/ Komentari (2)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
I ne samo Rusija, i Kina... Sada fino sateliti osmatraju i navode raketuschke :)).... Trazio si, gledaj. Ajde sto su ti razvalili onaj radar od milijardu dolara, ali jos pogadjaju brodove u pokretu raketama koje nisu za mornaricku uporabu, eee.... Platit cete skupo!
Pa normalno cionisticka bagro ratujete I sa jednim I a drugim s konacnim ciljem pljacke kolonizacije te ostalog Zla I naopaka