Najnovija informacija: Spreman je plan za kraj rata, ali dogovor mora biti postignut danas!

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Iran MORA razviti nuklearno oruzje, inace

ga zlotvori nikada nece prestat napadati. A ako cemo o nuklearnom razoruzanju, pa pocnimo od Izraela?

Ljepi strah

Pdf zl0cinci znas da ne mozes nista Iranu zuti bolesniku ti zapocinjes ratove

Kakak

Kakav prekid ma 45 dana, to je samo dok izrael popuni arsenal odbrambenih raketa, nebudite naivni sad ih udrite najjace poravnajte tel aviv.

Hajdar

Iran odredjuje kada ce biti kraj, a ne c i o pdf rezim. Nego, kada ce kopnena invazija, hahah... Zlo nikad niko nije nalupao ovako kao sto su ih nalupali Iranci, a tek su poceli.

Bravo Persija

Pobjednik odlucuje,a to je hrabri Iran Pod hitno nuklearno oruzje i rasturit izrael kao Sodomu i Gomoru Tramp je obrukao ameriku ,kao i satanjahu

I ima bolje! Navodno su Pashtuni rekli da su

Iran odredjuje kada ce biti kraj, a ne c i o pdf rezim. Nego, kada ce kopnena invazija, hahah... Zlo nikad niko nije nalupao ovako kao sto su ih nalupali Iranci, a tek su poceli. ka Hajdar ............................ spremni branit Iran i ako ih Iran propusti do Sirije, otici do Izraela i unistiti ga! Nisu bas za podcjenjivanje, svi su borci, naoruzani, zivotni stil im je borben, a mlada populacija. Cuo sam navodno da mogu odmah mobilizirat 500.000 boraca, sve imaju, i oruzje i provijant... Ja da sam na mjestu Izraelaca, ja bih si malo cesao tikvu.

/ Najnovije