Oglasio se Trump nakon napada na Venecuelu: Tvrdi da je Maduro uhapšen i izveden iz zemlje
/ Komentari (26)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Klasicni agresija na suverenu drzavu i teroristicki napad sa otmica legalno izabranog predsjednika jedne zemlje. Ne postoji razumno opravdanje za ovakva djela jedne zemlje koja ucjenjuje i tetorise cijeli svijet
U Beogradu na vodi
***
Stari lazov i pokvarenjak
Čisto sumnjam da su uhapsili Madura, sve je ovo psyop isto kao što je MAGA najveća psyop u istoriji USA. Amerika kao i Ukrajina pobjeđuje na internetu i na socijalnim medijima a na terenu situacija totalno obrnuta.
Cilj Cionista je pljacka nafte I svega ostalog ...te pretvaranje u jadnu I mizernu koloniju ko kod nas
PUUU MAMUUU TII BOLESNUU MASONSK****** ZLOO ODVRATNO
Ni grama. Ni južnoameričke gudre a ni harapskih terorista. Tu*ci na aparatima.
ako su doista ameri uhapsili Madura onda je to neki dogovor sa Rusima i Kinezima o podjeli svijeta. Amerima cijela Amerika i Južna Amerika, BRIKS-u ostatak svijeta uključujući Zapadnu Aziju i Tajvan. Znati ćemo više za par dana. U svakom slučaju cijeli svijet prelazi na električna auta, nafta više nije toliko bitna kao prije 100 godina
Ti si zajedno sa klempom natjanuom najvece zlo na zemlji i treba vas pod hitno ukloniti.
Hajte sada isto tako ovu teleću glavu iz Genocidne
igraj se još koju godinu na ovom dunjaluku a onda ti neminovno idu vile, kazan, vatra, deranje kože, gutanje trnja i gašenje žedji ključalom vodom koja utrobu kida, i biće ti tako svaki dan pa sve u vječnost.
ako su doista ameri uhapsili Madura onda je to neki dogovor sa Rusima i Kinezima o podjeli svijeta. Amerima cijela Amerika i Južna Amerika, BRIKS-u ostatak svijeta uključujući Zapadnu Aziju i Tajvan. Znati ćemo više za par dana. U svakom slučaju cijeli svijet prelazi na električna auta, nafta više nije toliko bitna kao prije 100 godina ka Šahista Smislov ISTO KAO ASSAD U SIRIJI, dogovor sa Rusima, Izraelcima, Turcima i Kinezima… pitanje je samo koliko će ovo donijeti dobrobit SAD-u. Tramp je veliki diletant
Dajte naranđastom nobelovu nagradu za mir; u prvoj godini mandata ubijo je u Gazi,Siriji,Yemenu,Iranu,Nigeriji i sad je napao Venezuelu.Pobijo je otprilike 300 000 ljudi za godinu dana,pa zaslužuje da mu licemjerna norveška i njen odbor dodijeli nobelovu nagradu za Mir.Mogao je pobiti barem duplo ,a nije,pa zaslužuje nagradu za MiR.
sad ce usa biti proterana sa sportskih dogadjaja i bice im blokirani racuni itd
... mr. predsjednik obican siledzija, sramota je za svakog ko s vama dilove pravi. Srozali ste ugled drzave ... ponovo.
Ako je i postojalo, medjunarodno pravo od danas više ne postoji, ostaje samo pravo jačega. Sretna nam 2026.!
Smije li ovo propagandno glasilo Američke ambasade objaviti da je riječ o agresiji njihovih sponzora na suverenu državu?
republikanski projekat Venecuela - nafta/gas/rijetki minerali, napreduje. Ipak daleko je Ukrajina od SAD-a, granica im je sa Rusijom a Venecuela im je u susjedstvu, logično. MAGA ideologija = okupiraj cijeli američki kontinent. Daleko je Azija i Europa
ako su doista ameri uhapsili Madura onda je to neki dogovor sa Rusima i Kinezima o podjeli svijeta. Amerima cijela Amerika i Južna Amerika, BRIKS-u ostatak svijeta uključujući Zapadnu Aziju i Tajvan. Znati ćemo više za par dana. U svakom slučaju cijeli svijet prelazi na električna auta, nafta više nije toliko bitna kao prije 100 godina ka Šahista Smislov ........................................; A to BRICS kao nije u Juznoj Americi?? Sta je sa Brazilom? Elektricna auta ti saaaamo zaboravi, nema ti od toga ama bas nista.
Venecuela ima više nafte nego Saudijska Arabija. Ode nafta na $5 po barelu. Dosta je više bilo ucjene od Arapa, Irana i Rusa oko cijena nafte i gasa.
........................................; A to BRICS kao nije u Juznoj Americi?? Sta je sa Brazilom? Elektricna auta ti saaaamo zaboravi, nema ti od toga ama bas nista. ka Bezsmislov. Nesahista. Ako ne vjeruješ provjeri. BYD trenutno broj 1 u cijelom svijetu po proizvodnji i po cijenama. Tako su im niske cijene auta da im je EU uvela carine 40% a USA 100%. Pa ti vidi
Nadam se da je Putko sljedeći.
Trampu obavezno dodijeliti Nobelovu nagradu za mir. Uništio je još jednu veliku nuklearnu prijetnju za planetu. Sad je sigurno na redu slijedeća nuklearna velesila Kumbija.
Zanimljivi su mediji koji pišu o hapšenju ili prenose takve izjave.Maduro nije uhapšen nego otet.Otmice rade teroristi.