Održana nacionalna minuta šutnje: Austrija proglasila trodnevnu žalost
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Austrijanac a otac mu je musliman iz Bosne.
A sta je tu vise drama...a gle' Gazu...gle' svaki dan djecu kako umiru...nek umiru i u Austriji tamam da je moje rodjeno...svejedno valja selit
Među poginulima su Hana Akmadžić i Kaid J., momak iz Travnika, kao i Lea Bajrami (15) s Kosova.
Kako prenosi list Kronen Zeitung, riječ je o 22-godišnjem austrijskom državljaninu imena Arthur A, Kronen Zeitung navodi da je napadač živio sa samohranom majkom u predgrađu Graza, dok mu je otac bio porijeklom iz Armenije.
Artur A. Artur Ahmetović Napišite mu puno ime i prezime penetrirao u vas.