Novinari pitali Trumpa hoće li napasti Iran, on odgovorio: "Možda hoću. Možda neću."

/ Komentari (9)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Bosanac

***

***

***

Saudija odlucuje

hoce li razoriti Iran. Nevjerovatno je da se muslimani medjusobno ubijaju i dan danas preko usa, uk a sada je tu izrael kao izvrsitelj. Siti mrze sunite i obrnuto

Ma ja. Nisu mu jos oligarsi iz

Lockheeda i takvih slicnih naredili sta mora uradit. To ce sutra, pa ce maymun znat sta treba uradit.

Kenjac

Stari magarac od 79 godina se igra sa svijetom ko sa svojim mlohsvim jajima kroz šuplji đep.Jest da su ga amerikanci izabrali i prrdali mu državu u ruke,ali ipak gotovo ga polovica ne podržava.Da ga ptičijim mlijekom hrane stari magarac nemože izdržati do kraja mandata,ali može zapaliti svijet po logici kad ja umirem umrite i vi svi.

🎭🎭🎭🎭🎭🎭

Pa ne smije da kaze zna sta ce mu biti pogledajte istoriju Ko god im je dosao i radio na miru i suzivotu ubili su ga chifutari to cak nije ni tajna!!

🎭🎭🎭🎭🎭🎭

hoce li razoriti Iran. Nevjerovatno je da se muslimani medjusobno ubijaju i dan danas preko usa, uk a sada je tu izrael kao izvrsitelj. Siti mrze sunite i obrnuto ka Saudija odlucuje Pa kad bi se istrazivao korjen uzroka opet bi dosli do njih Njihova taktika zavadi pa vladaj To je poslije ovoliko godina sada vrlo lijepo se iskristalisalo.kada bi se prisjetili svih dogadjaja i incidenata kroz istoriju kao i medija cija se etika i sklonost ka poluinformacijama da ne kazem lazima nije jos uvijek promjenila Vidio bi golu istinu da je propaganda njihovo najmocnije oruzje a neznanja i mwdjusobnog nepoznavanja ocean ispred i u nama Zato smo sami krivi pa im je lako da nas mogu tako manipulisati

Nihad.hadzic32

MOŽDA ĆEŠ GA *****IT *** NARANDŽASTI

Nisi ...

... niciji vlasnik gade kapitalisticki!! Svoju familiju salji u rat u kuci ti bio dovijeka!!

/ Najnovije