Kruže mnoge teorije: Putinov kritičar Vadim Strojkin izvršio samoubistvo
/ Komentari (5)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Samoubio se iz zasjede. Možda bi ta priča prošla u dječjim vrtićima.
Da leti i nije uspio naučiti
Rusija je u izuzetno teskim vremenima, gdje se cijeli zapad urotio protiv nje i na svaki nacin nastoji da ju dezintegrira na regije i preuzme kontrolu nad prirodnim resursima i samo jos treba neki ovakav kvazi (wannabe?à disident da i on jos rovari protiv Putina, koji je apsolutno ono najbolje sto je ruska nacija ikada izbacila u politici. Samo uklonit smece i to je izgleda mi, i ucinjeno, te je tako i ispravno. Padne kroz prozor i hajmo dalje. Bujrum neuki, navalite sa dislajkovima, hebe mi se za vase kvazi misljenje.
Rusija je u izuzetno teskim vremenima, gdje se cijeli zapad urotio protiv nje i na svaki nacin nastoji da ju dezintegrira na regije i preuzme kontrolu nad prirodnim resursima i samo jos treba neki ovakav kvazi (wannabe?à disident da i on jos rovari protiv Putina, koji je apsolutno ono najbolje sto je ruska nacija ikada izbacila u politici. Samo uklonit smece i to je izgleda mi, i ucinjeno, te je tako i ispravno. Padne kroz prozor i hajmo dalje. Bujrum neuki, navalite sa dislajkovima, hebe mi se za vase kvazi misljenje. ka Tako i treba. tvojoj gluposti nema kraja.
tvojoj gluposti nema kraja. ka Boze sacuvaj