Izrael odlučio prekinuti sav kontakt s Kajom Kallas: "Njen pristup je opsesivan i nepravedan"

/ Komentari (5)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Čačak

Gospodja Kalas je bila jako blaga u svojoj usporedbi. Čak se ni najveći nacistički zločinci ne mogu mjeriti sa ovim monstrumima iz Izraela. To ustvari i nije drzava, to je entitet nastao na Genocidu i kao takav ce zasigurno nestati. Svi ti takozvani cionisticki ministri bice proganjani jao divöje zvijeri zbog svojih zločina.

Vidi to

i Shejtan se zali na nepravdu. Ono jeste, za njih nema adekvatne uvrede i kritike.

Angela, Ursula, Kaja...

nemoj da nikoga čudi propast Evrope. Sve što te babetine mogu da joj donesu su islamističke afro azijske horde i set zakona o minimalnom međusobnom rastojanju ljubičica u saksiji.

Gost_Radio_Sarajeva

Šta će to biti? Ursula 2.0 mijenja kurs.

Kaja Kallas

Ustati i reci njeno ime! Svaka cast da neko nije licemjer I da kaze kakav je Izrael. Genocidna država.

/ Najnovije