"Ismijavala vjeru u Boga": Švicarskoj političarki porijeklom iz BiH prijeti vrtoglava kazna
/ Komentari (38)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ova presuda je očigledan napad na ovu divnu islamsku teroristicu i “bošnjačke” vrijednosti. Švicarski ćafiri doista nemaju ni obraza ni srama
Od kad to sud stiti vjeru i zasto. Pa sama rijec kaze vjera je nesto imaginarno kao i misao, nema dokaza nego vjerovanje. Mogla je sudu reci da ona vjeruje kako ce se samo tako (pucanjem)pribliziti bogu
Ameti - “klasicno” Bosansko prezime
KOZA OSTAJE KOZA
Ja svakakvih budala , bas da narod trosi TZ V „Bobe” , na ovo, ne treba je kazniti, nego sofort u Bosnu i dati joj penziju minimalno pa nek uziva “ U svom velikom dijelu”!? Odakle li se ona šljegla?!?! Sramota!!! Fuj
To su ti migranti koji su se potpuno "integrirali" u zapadno društvo. Vjerojatno su joj i državljanstvo dali. E upravo ovi i ovakvi će uništiti ti Evropu.
Ameti - “klasicno” Bosansko prezime ka Realno Baš tako!!!
To su ti migranti koji su se potpuno "integrirali" u zapadno društvo. Vjerojatno su joj i državljanstvo dali. E upravo ovi i ovakvi će uništiti ti Evropu. ka Ralle Sto posto si upravu. Malo, malo pa se neko poput nje pdiči javnim spaljivanjem kur'ana.
Ameti - “klasicno” Bosansko prezime ka Realno
Opet ovi muslimani sto su im roditelji pobjegli od rata pa se sada ku_&_c_e po Europi...
Od kad to sud stiti vjeru i zasto. Pa sama rijec kaze vjera je nesto imaginarno kao i misao, nema dokaza nego vjerovanje. Mogla je sudu reci da ona vjeruje kako ce se samo tako (pucanjem)pribliziti bogu ka Ja1 Koje ste vi "prilivode" (suncokreti)! Kad se objave karikature Muhameda, ubijete novinara. A sad opravdavate ovakve sramotne postupke. Strogo kazniti.
Presuda treba da bude oslobađajuća, jel ima iko na kugli zemaljskoj da može potvrdit da je na slici baš Marija i Isus?
Ova presuda je očigledan napad na ovu divnu islamsku teroristicu i “bošnjačke” vrijednosti. Švicarski ćafiri doista nemaju ni obraza ni srama ka Haha Nema šta, našao se ko će komentarisati, bubašvaba iz šupljine između dvije daske!
DA JE BIO MUHAMED SVETI NE BI VIŠE HODALA OVOM ZEMLJOM.ETO TOLIKA JE RAZLIKA IZMEĐU ISLAMA I KRČANSTVA.
***
***
Ova presuda je očigledan napad na ovu divnu islamsku teroristicu i “bošnjačke” vrijednosti. Švicarski ćafiri doista nemaju ni obraza ni srama ka Haha
ovo je čista islamofobija.
oni te foliraju, samo ti pucaj u takve slike
DA JE BIO MUHAMED SVETI NE BI VIŠE HODALA OVOM ZEMLJOM.ETO TOLIKA JE RAZLIKA IZMEĐU ISLAMA I KRČANSTVA. ka Shan MS Spale sveti Kur'an i to uz policijsku zaštitu. I hodaju zemljom. Nisi u toku ili si jednostavno zlonamjeran?
***
Ova presuda je očigledan napad na ovu divnu islamsku teroristicu i “bošnjačke” vrijednosti. Švicarski ćafiri doista nemaju ni obraza ni srama ka Haha
To su ti migranti koji su se potpuno "integrirali" u zapadno društvo. Vjerojatno su joj i državljanstvo dali. E upravo ovi i ovakvi će uništiti ti Evropu. ka Ralle ..a katolički teroristi skutori vjeruju u slike,zato gadjaju ljude ,kao SVETOSAVSKI teroristi...e pameti nije slika Bog...
Zatvoriti doživotno. U sirijski zatvor.
>>Koje ste vi "prilivode" (suncokreti)! Kad se objave karikature Muhameda, ubijete novinara. A sad opravdavate ovakve sramotne postupke. Strogo kazniti. ka Ferg<<...karikature nacrtaju Cionisti, pa ub.iju onoga sto je nacrtao jer ne plate posao,najme ub.i.cu.i njega ne plate već saspu bombe na muslimane
Presuda treba da bude oslobađajuća, jel ima iko na kugli zemaljskoj da može potvrdit da je na slici baš Marija i Isus? ka user1753106799 ... Jah... Nek puca veliš... Kako se nije zeznula pa pucala u Kuran ili Mihamedovu sliku? Hajmo pucat na sliku Muhameda. Šta veliš?
Od kad to sud stiti vjeru i zasto. Pa sama rijec kaze vjera je nesto imaginarno kao i misao, nema dokaza nego vjerovanje. Mogla je sudu reci da ona vjeruje kako ce se samo tako (pucanjem)pribliziti bogu ka Ja1 TACNO...nije bog slika
***
Ova presuda je očigledan napad na ovu divnu islamsku teroristicu i “bošnjačke” vrijednosti. Švicarski ćafiri doista nemaju ni obraza ni srama ka Haha Ujkane mi Bošnjaci se stidimo ovakvih spodoba, a vi svoje ovakve spodobe veličate i ponosite se njima, e tu je razlika između vas i nas. Taj civilizacijski nivo nikad necete dostici i uvijek cete biti do grla u sopstvenim ****ima
TACNO...nije bog slika ka Žena pucala u sliku..nikog nije ub&amp;ila..a terorist Nike Alah knjiga Kuran. Hajmo malo pucati u Kuran. Mogla je i ova anamona kad joj je baš svejedno, ali ne, nego u kršćansku svetinju.
😂😂😂😂šta tu ima loše .Htjela ženska osloboditi svijet od demona i prostitutke
teroristi al nikad zločin nit genocid ne napravimo .
Ja sam impresioniran vašom matematikom
Ova presuda je očigledan napad na ovu divnu islamsku teroristicu i “bošnjačke” vrijednosti. Švicarski ćafiri doista nemaju ni obraza ni srama ka Haha bar ne načinismo nit genocid nit zločine.Našli psi bolesni zločinačkogenocidni nekog da nazovu terorista.Nišani u Srebrenici Prijedoru Mostaru Zvorniku i širom naše Bosne govore ko ste vi a ko smo mi Djecu vam mi bošnjaci jebu svu onu polipsanu.
bar ne načinismo nit genocid nit zločine.Našli psi bolesni zločinačkogenocidni nekog da nazovu terorista.Nišani u Srebrenici Prijedoru Mostaru Zvorniku i širom naše Bosne govore ko ste vi a ko smo mi Djecu vam mi bošnjaci jebu svu onu polipsanu. ka Mi bošnjaci Na groblju HVO u Travniku ili pucanje po Američkoj ambasadi, napad nožem u policijskoj stanici u Bosanskoj Krupi, pucanje po policijskoj stanici u Zborniku 20015, umiješanost u teroristički napad u Parizu....................
Za bolje nije.
trebalo bi ovu boš teroristkinju udati, da se malo primiri
Ujkane mi Bošnjaci se stidimo ovakvih spodoba, a vi svoje ovakve spodobe veličate i ponosite se njima, e tu je razlika između vas i nas. Taj civilizacijski nivo nikad necete dostici i uvijek cete biti do grla u sopstvenim ****ima ka Nsnsjs Bošnjaci i civilizacija? Koliko je stara civilizacija a koliko vi? Što je s terapijom?